Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj ha valaki sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha valaki sokszor elmondja a párjának hogy szereti, szinte minden alkalommal ha együtt vannak?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 10. 10:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Semmiért. 6 éve élünk együtt a férjemmel és minden nap több alkalommal elmondjuk.
2015. ápr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mert valakinek az már sok. Én nőként se szeretem ha valaki folyton mondogatja, még akkor se ha én is szeretem őt. Egyszerűen sok, és kisse terhes ha a párom folyton mondogatja. Persze lehet én se vagyok normális hogy ezt így látom :)
2015. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mi is mondjuk egymásnak a férjemmel többször egy nap. Szerintem ez így a normális.
2015. ápr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Én is úgy vagyok ezzel mint a viccbeli székely: bőven elég egyszer mondani, aztán pedig akkor szólni, ha ez változik.


Amugy pedig lelki terror jellege van: olyan érzetet kelt, mintha várna valamit cserébe.

2015. ápr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

# 4


Akkor mi nem lennénk jó páros.


Én nem szinten elmondom a páromnak, hogy mennyire szeretem. Annyira örülök, hogy ő van nekem, és muszáj mondanom.

2015. ápr. 10. 11:38
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, mi a barátommal mindig mondjuk egymásnak, csak mert. Nincs igazán kézzelfogható indoka, csak elmondjuk ha így érezzük. :)
2015. ápr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Ki mondta, h. baj????

(A kérdés feltevés maga -fiatalt sejtet.... :-)

Persze, ha mondta az érintett személy, vagy Te úgy érzed, h. neki terhes -akkor tartsd tiszteletben! Nem vagyunk egyformák.

Persze azért nem árthat közölni, h. Te azért mondod gyakran, mert....

És Te szívesen hallod minél gyakrabban, mert....


Ne találgass - hanem egyeztess!


Emese (néni)

2015. ápr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha baj, akkor azért baj, mert elkopik a szó.

Jó hallni a szépet, de az ember úgy működik, hogyha valamit nagyon sokszor hall, akkor idővel immunissá válik rá.

Azaz ha 5 évig mondja, hogy szeret, akkor a hatodik évben azt veszem észre, hogy nem érzem, hogy szeretne - legalábbis amit mond, abból már nem, mert az csak napi rutin.

Azért nehéz a hosszú kapcsolat, mert bizonyos formában / mértékben, időnként meg kell újulni benne.

2015. ápr. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6 - a barátodnak minek mondasz ilyet? A barát az barát.
2015. ápr. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Hargitai János ***** válasza:

31 f


Én a magam részéről #4 válaszolóval értek egyetek egyet, nem szeretem mondogatni, párom se mondogatja... ennek ellenére tökéletesen megvagyunk 5 éve.


Van egy ismerősöm rendszeresen játszunk együtt online. Ha nem hallom egy óra alatt a fülesben legalább 8-szor hogy szercsizlek dagadt... Én is szercsizlek nagyon... így imádlak úgy imádlak stb. akkor semmi.

De amitől végleg a falnak megyek, az az amikor az egyik hümmög a másiknak mintha azt jelezné hogy igen mondjad.. az meg vissza hümmög.

Nálunk a macska ad hasonló hangot amikor látja hogy bontjuk neki a konzervet.

Mindennek ellenére ők is jól megvannak 6-7 éve.

2015. ápr. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!