Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 pozitiv teszt. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 pozitiv teszt. Szerintetek mit tegyek? Nem akarok terhes lenni!

Figyelt kérdés

19 eves vagyok a parommal csak 6 honapja leszunk egyutt aprilis vegen. Szexeltunk kb ket hete ugy, hogy a seggemre elvezett el. Tehat kivette, de abba nem vagyok biztos hogy egy csopp sem ment belem. Vartam a bajom ami utoljara marc 1o. volt meg, de csinaltam 3 tesztet es mind pozitiv lett.. ott rikitottak a csikok sajnos. Szuleimnek felek elmondani bantananak es nem szeretnem azt. Abortusz draga nemtudom hogy fizetnem ki nem dolgozok sulis vagyok erettsegi elott allok ... Vagy vetelni szeretnek vagy abortusz megtartani biztos nem. Tudnatok segiteni??? ( bocsi az ekezetek miatt de telorol sokaig tartott volna) es elnezest minden leendo anyukatol aki ezt olvassa.

Ui. Igen kikeszultem idegileg ket napja csak sirok, stresszelek ezen kattog az agyam. nagyon banom :( nem akarok elvenni egy artatlan eletet de ne tarthatoM meg meg ha akarnam is.

19/L



2015. ápr. 10. 18:43
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
15%
Elarulod hogy lehetsz ilyen felelotlen? Ha rad is elvezett esemeny utanit is bevehettel volna....egy ember eleteg meg elvveni a ti hulyesegetek miatt....
2015. ápr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
25%
Akkor add örökbe.
2015. ápr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
86%

3pozi teszt elegge nyilvanvalo. Menj el dokihoz, el fog mondani mindent. Nekem most par oraja volt abortuszom. 30eft, meg egy kis utanajaras, mert vedonohoz 2x el kell menni engedelyert.

28N

2015. ápr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
58%

Hogyan b_zd el az életed védekezés nélkül. Csak gratulálni tudok. Olyan drága 900Ft-ért az óvszer?



Mellesleg , ha a szüleidnek elmondod lehet megértőbbek lesznek mert "elmondtad".

2015. ápr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 A kérdező kommentje:
En nem Magyarorszagon lakok hanem kulfoldon. Igen elb.sztam az eletem rendesen. Soha tobbe nem akarok szeretkezni amig nem leszek 20 felett. Senkinek.soha nem kivanom ezt a kegyetlen erzest. A lelkem osszeomlott darabokka :(. Olyam depressziot kaptam hogy mar gondolkozok hogy kiugrok egy auto ele. Nem birom en ezt elviselni.:(
2015. ápr. 10. 18:51
 6/67 anonim ***** válasza:
100%
Hát irány az orvos. Muszáj megnézetni, mert lehet méhen kívüli terhesség is. Magadtól elvetélni nem nagyon fogsz, ha csak nem vetélsz el Spontán.Igen, drága az abortusz, de ha a későbbiekben szeretnél még gyereket akkor inkább bízd magad megfelelő kezekbe.
2015. ápr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
40%
Minél előbb kezdd el az utánajárást,mert kicsúszol az időből.Barátodnak szólj,hogy fizesse ki.
2015. ápr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
12%
Az abortusz gyilkosság.Ha megöleted azt a gyereket az téged is tönkre fog tenni.Inkább add örökbe, ha annyira nem akarod felnevelni.Akkor legalább élhet.
2015. ápr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 A kérdező kommentje:

Rendesek vagytok ment a zold kezecske :) legalabb tik nem kuldtok el a francba ez azert jo hogy irtok tippeket mint pl doki es stb. :)

Nagyon felek tenyle. Hetfon megyek a nogyogyaszomhoz. maximum ha tenyleg terhes lennek akkor meg nagyon korai stadiumba.lehet max 1-2 hetes... ;(

2015. ápr. 10. 18:59
 10/67 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy gyilkossag :( neztem es lattam mar errol videokat,kepeket es nagyon megsiratott. Anyagi hatter a legnagyobb baj :( mar kedden mennek elvetetni de nincs ra hirtelen. 350 euro az sok penz tobb mint 30 000 ft. :( orokbeadni meg nem lenne szivem. Mindenkepp szarul jarok es a lelkem belefog orulni :(
2015. ápr. 10. 19:02
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!