Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak most? Írjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most? Írjak neki? Vagy hagyjam? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel megismertük egymást, és egymásba szerettünk. Összejöttünk még nyáron, és pár hónapig együtt voltunk. Egyszer találkoztunk, és ezen a talin minden tökéletes volt. De tényleg, semmi hiba sem volt benne. Terveztünk utána több talit is, de nem jött össze. Voltak veszekedések, kisebbek-nagyobbak, és hát szakítottunk. Majd fb-ről 3 hónapig letiltott. Ezalatt az idő alatt nagyon magam alatt voltam, de persze még mindig nagyon szerettem, és mikor feloldott beszélgettünk, azt mondta azért oldott fel mert szeret és hiányoztam neki. Ezek után sokat beszélgettünk, és hiányzott mikor nem írt. Megint terveztük a talit, de ismét nem jött össze. Majd egy veszekedés miatt letiltott újból decemberben 6 napra. Miután feloldott ismét én hülye ugyanúgy örültem neki hisz még mindig szerettem. Majd megint beszélgettünk. És most márciusban letiltott ismét, de nem az én hibámból kifolyólag, hanem az egyik barátnőm miatt, mert hívogatta a fiút telefonon, a fiú pedig megunta és szépen letiltott engem. Ezek után feloldott, már több mint egy hete, viszont nem jelölt be és nem írt rám. Lehetséges hogy azt várja hogy én írjak rá, de nem tudom mit tegyek ilyen helyzetben. A hosszú nyári éjszakai beszélgetések közben, nagyon fontos része lett az életemnek, és amikor találkoztunk akkor kérdés sem volt hogy ő a mindenem. Mert a mindenemmé vált, és itt rontottam el, hogy bele szerettem. Nagyon nagyon hiányzik, és szeretem még ebben a percben is, és nagyon sajnálom hogy idáig jutottunk el, hogy amikor neki úgy tartja kedve akkor letilt. Valami megfogott benne, amit képtelen vagyok elengedni, hiába próbálkozok. Minden nap eszembe jutnak az emlékek, és nem tudok nem rá gondolni. És igen, még ezek után is beszélni szeretnék vele, látni szeretném, érezni az illatát, hozzá bújni, megfogni a kezét, megpuszilni azt ahogy nyáron a talin is tettük. Valamiért azt érzem hogy mi összetartozunk, és nekünk együtt kell lennünk és együtt is leszünk. Nyáron még találkozni fogunk. Sok fájdalmat okozott nekem, és az is nagyon fáj, hogy nem ír és nem beszélünk na meg hogy minden este nélküle alszok el, de én még ezek után is képes vagyok szeretni őt :(

Ezt azok fogják csak megérteni, akik már voltak annyira szerelmesek, hogy olyanért tartottak ki, akit már rég el kellett volna engedniük :)

A kérdésem az lenne, mit tegyek most? Tudom, hogy el kellene felejtenem, mert játszadozik velem, de én hiszem azt, hogy sikerül megoldanunk ezt, ha ő is akarja, és ehhez találkoznom kell vele, hogy megtudjuk beszélni, mert facen keresztül csak nem olyan.

Kérlek értelmes és segítőkész válaszokat írjatok, mert ő nem egy egyszerű fiú számomra :) Köszönöm ^^



2015. ápr. 10. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez reménytelen helyzet, minél tovább húzod, annát tovább fog fájdalmat okozni. Jobban jársz ha hanyagolod a dolgot.
2015. ápr. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megértelek, én is voltam nagyon szerelmes, de szerintem az egyetlen célra vezető dolog, ha elfelejted. Ha annyira találkozni akart volna veled, akkor jobban teper azért, hogy legalább egy randevú össze jöjjön. Még ha az ország két végében laktok is olyan nincs, hogy egy év alatt egyszer se legyen jó senkinek. Ráadásul ez a "letiltom facebookról veszekedés után" attitűd iszonyú gyáva és gyerekes viselkedés. Így egy kapcsolatban nem lehet viselkedni, ez a kosz szőnyeg alá söprése, a fej homokba dugása. Ha nagyon akarod, jelöld be, írj rá, beszéljétek meg, de én a helyedben otthagynám. Tudom, hogy nehéz, hogy fáj, de el fog múlni. Keress olyat, aki már elég érett egy kapcsolathoz.
2015. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A véleményem szerintegy kicsit más volt ez a történet, elferdíted egy kicsikét am (szerintem), voltak ott azért más dolgok is, a te részedről is meg az enyémről, hibásak voltunk mindketten.

De utoljára felajánlom, hogy összefussunk és tisztázzuk az egészet, meg sztem, nem csak te élted át azt a fájdalmat, utána meg felépíteni mindent előlről mindent lépésről lépésre az volt a legnehezebb.

Az egyik válaszolónak üzenném, hogy a letiltás nem gyávaságból történt, hanem megvolt az oka mindennek, harag is kiválthatja néhanapján...

2015. ápr. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tökmindegy mi váltja ki. Akkor is gyerekes.
2015. ápr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gyerekes, te tán nem voltál még mérges senkire?

Béke mindent megold.

2015. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!