Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elkerülni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elkerülni, hogy az ember ne bolonduljon bele ebbe a helyzetbe?

Figyelt kérdés

GTegyük fel, hogy az embernek már régóta nincsen párkapcsolata. Beszélget lányokkal, nőkkel, akikkel annyira nincs közös hullámhossz vagy sok esetben-sajnos-kimondottan nem az esetük, rosszabb esetben akár nagyképűek/bunkók is.

Aztán találkozik egy nap egy olyan lánnyal, akit mintha neki találtak volna ki, bájos és elragadó. Mindenben rendben lennének, amikor is kiderül, hogy van barátja. Vissza az egész.

Azután eltellik megint egy kis idő és ugyanez újra megtörténik. Majd ismét és mintha soha nem akarna végeszakadni...

Mintha minden szóbajöhető lánynak és nőnek barátja, párja lenne...

Mit lehet ezzel kezdeni?


2015. ápr. 10. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
dettó az én forgató könyvem :D üdv a klubban :)
2015. ápr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kössz!
2015. ápr. 10. 23:07
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én is szinte mindig úgy járok, hogy vagy van barátja a lánynak, vagy kapásból hárít. Nekem se jön össze semmi, megyek előre a vakvilágba, aztán vagy alakul, vagy nem, néha összetörök lelkileg, amikor már elegem van abból, hogy mindig ugyanaz ismétlődik, bármiféle nagyobb sikerélmény nélkül, aztán összevakarom magam a padlóról, és csinálom tovább. De hogy lesz-e értelme, azt nem tudom.
2015. ápr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyfelől jó tudni, hogy az ember nincs egyedül, másfelől viszont sajnálom, hogy nektek is hasonló a problémátok.
2015. ápr. 10. 23:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Az a legrosszabb, hogy sokszor érzem a szimpátiát pl. levelezésben, gyakran még meg is írják, hogy milyen jó velem beszélgetni, aztán meg nyom nélkül eltűnnek. Ha rákérdezek egy találkozóra, 99%-ban dettó. Képek alapján is kevés lánynak jövök be, pedig nem vagyok ronda. Élőben megint többször éreztem azt, hogy lehetne valami a lánnyal, de rendszerint ott is csak hárítottak. Én már ott tartok, hogy feladom, mások úgyis szerencsésebbek, ügyesebbek, én meg sose leszek boldog. A 3-as delikvens voltam.
2015. ápr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én is kezdek bele fáradni hogy mindenki csak hárít és nem mondja meg hogy mi a helyzet hiába mondják hogy ne erőltesd jön magától ez 1 hülyeség
2015. ápr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kár erőltetni... Aki csúnya annak nem jár nő!
2015. ápr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
na várjunk csak!? én nem vagyok csúnya mondják is hogy helyes vagy de mindig a barát parkolóban végzem
2015. ápr. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
csak akkor foglalt ha már fekszenek rajta
2015. ápr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ezt sokszor hallottam már, de elvileg egy szerelmes nőt lehetetlen elvenni; ott már a párjának kell valami geb...szt csinálnia, hogy megrendüljön benne a bizalma és sebezhetővé váljon.
2015. ápr. 10. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!