Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány megtagad szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány megtagad szinte mindent, ami egy fiúnak tetszene, mégis többen vágynak rá?

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt, nagyon szép, tiszta, igényes és okos, de például dohányzik, sokat bulizik, nem nagyon figyel az öltözködésre (általában leggingsben és hosszú kötöttpulcsiban látom régi bakanccsal, szép táskát egyáltalán nem hord), nem sminkel, a haja állig ér csak, a körmei is rövidek, sosem festi.

Mégis sok fiú ismerősömnek tetszik, próbálkoznak nála.

18 éves egyébként.



2015. ápr. 11. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:

"körmei is rövidek, sosem festi"


Ez férfiként nekem inkább pluszpont, nekem egyáltalán nem tetszenek a festett körmök.


És ismerek olyan lányokat, akiknek a leggings és a kötöttpulcsi is nagyon jól áll.


De az is lehet, hogy egyszerűen a személyisége vagy a kisugárzása miatt tetszik a fiúknak.

2015. ápr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak egyre több pasinak nem tetszenek a "mű" nők! Szerintem aki vonzó az akkor is vonzó, ha nem estélyiben van és nincs rajta rikitó műköröm, egy fél kiló vakolat és nem Gucci táska lóg az oldalán!

A természetes szépség az igazi, nem a mesterséges!

2015. ápr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kötött pulcsit én is szeretem. Általában farmert hordok mellé. Szép táska? Egyszerű Björn Borg-ot hordok például. Hajam félhosszú és a körmöm is ritkán festem, habár a barátom szerint a vörös jól áll nekem. Smink szinte soha, mégis rengetegen vannak, akik szerint jól nézek ki.
2015. ápr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És 18 vagyok én is.
2015. ápr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
te valami irigy csaj lehetsz
2015. ápr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt írod, nagyon szép és igényes, tehát nyilván jól néz ki rövidebb hajjal, egyszerű ruhákban és smink nélkül is. Akkor meg?

+ Normális ember nem akad fenn a bulizáson meg a cigin, ha egy egyébként értelmes és szerethető (sőt, kapaszkodj meg: erkölcsös) egyénről van szó.

2015. ápr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!