Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vártál már valakire úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vártál már valakire úgy, hogy semmi értelme nem volt?

Figyelt kérdés
Velem megtörtént már,aztán szerencsére kinyílt a szemem.Hosszú ideig szenvedtem valaki miatt értelmetlenül,csak magamat kínoztam vele.Aztán egy napon valami olyat tett,aminek következtében végleg megutáltam.Veletek történt ilyen?

2015. ápr. 12. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, attól félek, most is ezt teszem hónapok óta.
2015. ápr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt, hónapokat pazaroltam el az életemből. Remélem, hogy többször ezt a hibát nem követem el.
2015. ápr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is vak voltam hosszú hónapokig.Szerencsére volt,mi felnyissa a szemem.
2015. ápr. 12. 15:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor kellemetlen várni valakire ha átb@@ssza a fejed... :D
2015. ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, de remelem tobbet nem kell.
2015. ápr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen. Volt egyszer hogy 4 es fel evet vartam egy fiura.

Tavaly nyar ota, pedig mar egy masik fiura varok, szoval lassan egy eve varok ra. Nem tudom elengedni es megutalni sem...es igy nehez elengedni vagy elfelejteni..most is csak kinzom magam..

2015. ápr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 4 hónapig nem ismerkedtem senkivel egy lány kedvéért, aki aztán a negyedév elteltével közölte, hogy "te vagy a legjobb barátom, remélem a pasim is hasonló lesz". Azóta senkire nem repülök rá, aki hiszi, hogy a kedvéért felfüggesztem a szociális életemet egy kétes végeredmény miatt.
2015. ápr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, évekig vártam valakire, aztán amikor megkaptam, akkor még rosszabb lett minden. Aztán végül mondott valamit, amitől ha nem is utáltam meg, de beláttam, hogy értelmetlen tovább folytatni.
2015. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!