Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülyén nézne ki ez a pár,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyén nézne ki ez a pár, megbámulnátok az utcán?

Figyelt kérdés
Nem túl helyes, nagyon magas, nagyon vékony pasi, alacsonyabb, kövér, szép arcú lány.
2015. ápr. 12. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem es kit erdekel ki mit gondolna
2015. ápr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Miért, ha azt mondom, hogy igen, akkor szakítotok egymással, eldobva egy boldog párkapcsolat lehetőségét?


Igen, hülyén nézne ki.

2015. ápr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

láttam már ilyet, és megnéztem, de csak azért mert a casj nagyon bejött és belegondoltam h én jobban illenék hozzá.


Egyébként meg semi rosszindulat nincs bennem az ilyen párok felé, nem a külső az elsődleges.


25/F

2015. ápr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a lány vagy, ne gyere össze a sráccal, úgyse tudnál beleszeretni! Ha a fiú, akkor pedig ne próbálkozz, hasonló okból!
2015. ápr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szeretem
2015. ápr. 12. 16:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Van ilyen pár az ismerőseim között, senki, de senki soha nem bámulja meg őket, legalábbis én még nem láttam ilyesmit.

De nem is feltűnőek, semmi különös nincs ebben. Nem csak egyforma testalkatú emberek alkotnak párt.

2015. ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!