Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátnője, jóval idősebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnője, jóval idősebb, mégis vonzódom hozzá?! 16/L

Figyelt kérdés

Van egy srác a faluban,aki 10 évvel idősebb nálam..Mindene megvan(gyönyörű barátnő, tetoválások, motor, állás stb)

Mégis érdeklődik felém.. pl egyik buliba odajött hozzám és elmondta milyennek tart engem(eszméletlenül vonzó) és hogy mennyire kíván...

Majd egyik nap rám írt hogy mennyire vágyik rám és hogy az álmaiban is ott vagyok, csókoltam, öleltem stb

Majd kihívott, de mondtam, hogy nem hiszem, hogy jó ötlet lenne és igazat adott

De gyerekek...nagyon kölcsönös amit iránta érzek (nem mint szerelemből, ahogy ő sem)

Mit tegyek?



2015. ápr. 14. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Majd megbac.
2015. ápr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
megdug, te szégyellni fogod magad egy ideig, majd minden megy tovább.
2015. ápr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Úgy is odaadod magad neki...aztán majd jössz ide és írsz egy újabb kérdést mert csalódtál benne.
2015. ápr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
UNDORITO KIS RIBIZLI VAGY!
2015. ápr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

na idefigyelj 4. válaszadó!

1. szűz vagyok

2. Ne ítélj el, mert nem ismersz

3. nekem is van büszkeségem és becsületem

4. Fogd be a szádat, kérdést írtam, mint minden normális ember EZÉRT normális, ismétlem: NORMÁLIS választ várok

2015. ápr. 14. 19:29
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
(3-as vagyok) Ha már (még) szűz vagy, legyen annyi eszed azért hogy szerelemből veszíted el meg olyannal akivel együtt voltál legalább egy ideig. Nem egy ilyennel akinek csak arra kellenél. Amúgy kerüld el stb és akkor majd csak elfelejt.
2015. ápr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem nagyon szoktam látni, mert egész nap dolgozik. 1000% hogy csak arra kellenék neki, mert nem így ismerem..

Persze fiúkból kitelik, de miért vagytok ennyire biztosak mindebben ?

2015. ápr. 14. 19:38
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
A barátnője mellett rádnyomul, kijelenti hogy kíván (megdugna), de nyílván egyenes ember aki nem használna ki...na ezért nehéz komolyan venni a 16 éveseket. Kérdező ez már lefutott meccs mind tudjuk mi fog történni.
2015. ápr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Elég sok idő eltelt, mi történt?
2018. júl. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egy ideig nem beszéltünk, majd születésnapomon rám írt(17 lettem) és egy szép nyári estén találkoztunk egyik forgalommentes helyen a faluba, hevesen csókolóztunk meg csomót beszéltünk, majd mikor hazakísért, mondta hogy ha tetszett a találkozás írjak neki de ezt valahogy nem hallottam rendesen :D úgyhogy nem írtam neki, egyik buliba beszélgettünk mostanában és akkor mondta, hogy meddig várta, hogy írjak.. Hát mondom én nem futottam volna akkor se
2018. júl. 16. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!