Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejön ha egy férfi motorozik?

Figyelt kérdés
Nem béna babettásra meg simsonosra gondolok hanem gyorsasági motorosra ;)
2015. ápr. 14. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát én félteném, ha kapcsolatban lennék vele.
2015. ápr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyorsasági motor...a dongómotorral szerelt kerékpár a menő.
2015. ápr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ismerek egy simsonost, és bejön, hogy motorozik. Olyan motorral motorozik, amilyennel akar. Tetszik ez a hobbi ígyis-úgyis.
2015. ápr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
be
2015. ápr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem béna hobbi, bocsi.
2015. ápr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A következő böki itt a szemem és nem megyek el szó nélkül mellette:

A babettás meg simsonos az miért béna? Én repülök szóval most kategorizáljam a gyorsasági motorosokat bénának vagy földhözragadtnak?

A jó értelemben vett alázat nélküli hobbista a szememben nem sokat ér, esetleg gondolkodj el ezen a jövőre nézve, egy szimpla kérdésfeltevéssel sokat elárulsz magadról ami nem biztos, hogy hízelgő rád nézve. Segíteni akartam! Néhanapján megesik:-)

2015. ápr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is babettával kezdtem aztán simsonnal. Most egy 600 asom van
2015. ápr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Bejön de nem minden lány tudja elfogadni! Az én párom is motoros szívvel lélekkel. Nehéz volt elfogadni de muszáj mert szereted. Pl elmegy turazni ahol nem 90nel mennek és tudod hogy bármi baja lehet. És tudod hogy van mikor igenis nélküled megy motorozni szóval bejön de elkell dolgokat fogadni
2015. ápr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És a biciklivel közlekedők?Nekem egy csepel kerékpárom van.Azzal megyek mindenhová.
2015. ápr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!