Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes lányok miért mondják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes lányok miért mondják, hogy nem ismerkednek a neten? A neten talán egy másik faj található, nem is ember? Miért hiszik azt, hogy ha egy koncerten ismerkednek meg valakivel, az rendes pasi, a "netes" meg egy strici lehet csak? Női logika?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 14. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert a lanyok kretenek de extremek!
2015. ápr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert aki túl csúnya ahhoz, hogy a valóságban sikeresen ismerkedjen lányokkal, az gyakran a netes ismerkedésben reménykedik. A lányok pedig abból indulnak ki, hogy mindenkinél ez a helyzet, aki neten ismerkedik.
2015. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Én azért nem ismerkedek neten, mert nem szeretek. Van rendes életem és a net nekem inkább csak ismerősökkel való beszélgetésre szolgál. Persze ismertem már meg jó pár rendes embert facebookon is. :) De valahogy imádok ismeretlenekkel személyesen megismerkedni, mert az sokkal jobb. :)
2015. ápr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én tapasztalatból mondom

koncertes pasi se kell, netes se

nem mondanám egyik fajtát se stricinek, de aki csak neten nyomul, az nagyon gáz

2015. ápr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én azért mondom, mert teljesen értelmetlen lenne a távolság miatt. A közelemben találni valakit könnyebb élőben, mint neten.

Egyesek tele vannak előítélekkel, sokan sokat csalódtak.

Hirtelen ennyi ok jut eszembe.

2015. ápr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én azért mondom mert próbáltam. A neten, tisztelet a kivételnek a pasik többsége hazudik. A kiírt dolgokat teljen irrelevánsnak tekinti. Hiába írom ki hogy korosztályba keresnék és komoly kapcsolat érdekel...20-30 év korkülönbséggel kerestek, szexkapcsolatra a legtöbben. A külsővel, korral, munkával kapcsolatban 1 db olyannal találkoztam aki igazat mondott. 3 hónapig bírtam a napi 40-50 helyesírási hibával telezsúfolt levelet plusz a kéretlen péniszes képeket. És még sorolhatnám, amúgy az általam próbált minden társkereső ilyen. Soha többet.
2015. ápr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%
Utolsó, ha visszaírtál volna a kevésbé előnyös külsejű 90%-nak is, több pozitív élménnyel találkoztál volna.
2015. ápr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát én már megfogadtam, hogy többet nem ismerkedek neten. Tök jókat lehet beszélgetni a másikkal, meg lehet kedvelni, sőt. Csak sajnos hiába jön be a másik, ha élőben nincs meg a vonzalom, akkor az nagy bukta. Márpedig a kémiát nem lehet erőltetni és kár lebecsülni a szerepét, mert ha az nem stimmel, akkor csak időpocsékolás.
2015. ápr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7-es képzeld el válaszoltam.

Napi kb 2 órám ment rá hogy a trágár levelek kivételével minden egyes levelet megválaszoljak. Mert így gondoltam korrektnek. És ijesztően sok volt a hozzád hasonló megkeseredett barom aki azzal kezdi, hogy tuti csak egofényezésből vagyok fenn úgyse válaszolok és biztos elkényeztetett kis ;#!!:&_:!* vagyok aki lenézi az "normális" srácokat. Mindezt elsőre látatlanba. És így ne menjen el az ember kedve....

2015. ápr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt mondja minden lány.............. A "Jóképű" páva srácokkal és Skinheadekkel/Rockerekkel, Hipszterekkel bezzeg, aki ea felsoroltak közül egyik sem azzal le sem állnak.... Pedig igazán megérdemelhetnék egy ESÉLYT!........... 20/F
2017. febr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!