Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találjam meg a "helyem"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjam meg a "helyem"?

Figyelt kérdés

21N vagyok, hiperérzékeny. Ez nem betegség, adottság, néha áldás, néha átok. Úgy érzem emiatt nem találom a helyem úgy konkrétan az életemben.

Nem igazán vannak barátaim, mert nem tudom elmélyíteni a kapcsolataimat olyan emberekkel, akikkel nem vagyok egy hullámhosszon, mivel nem is nagyon találok olyan embereket, akikkel jól megértenénk egymást. Felszínesen nagyon sok mindenkivel jóban vagyok, az emberek egy közvetlen, kedves, empatikus lányt látnak a szemelyemben. 21 évem alatt talán 2-3 ember volt, akivel közös hangon voltunk, az egyik jelelnleg is a legjobb barátom, de vele már annyira elmélyült a viszonyunk, hogy néha úgy érzem "függök" tőle.

Párkapcsolati szinten, igazából tavaly októberig mindig volt valakim. Legutóbb akkor ért véget egy 2 éves kapcsolatom, de előtte sem telt el úgy idő, hogy huzamosabb ideig ne lett volna kapcsolatom. Mindig összejöttem valakivel, csak hogy ne legyek egyedül. Nem tudom, voltam-e már szerelmes, abban sem vagyok biztos, hogy létezik maga a szerelem. Mostmár értelmetlennek látom így együttlenni bárkivel is. Nem vágyom üres kapcsolatra, inkább maradok egyedül.

Összességében nem érzem így jól magam, mert magányos vagyok, önértékelési problémáim vannak. Úgy gondolom reálisan látom a helyzetem, mégsem tudok kilépni belőle.

Mit tennétek a helyemben?


2015. ápr. 14. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztosítalak róla, hogy létezik a szerelem, de erről a hiperérzékenységről hallanék picit a tanácsadáshoz. Tirpákság, nem tirpákság, nem tudom, mi az. :D
2015. ápr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2015. ápr. 14. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Nimfomán vagy nem hiperérzékeny.
2015. ápr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdekes személyiséged lehet. :D
2015. ápr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hmmm "önértékelési problémáim vannak." fejleszd magad, esetleg pszichológus.
2015. ápr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!