Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szerintetek ez most hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerintetek ez most hogy van? Mi megy itt ezen az oldalon. Komolyan mondom.

Figyelt kérdés

Csomó kérdés amik így szólnak:

-elítélnétek ha 13 évesen terhes lennék?

-baj ha 14 évesen 26 éves pasim van?

-14 éves meleg srác vagyok.(?)

-lányok chat s ex?

-Fiúkat keresek komoly kapcsolatra (12l)


Mind ilyen kamasz h ü ly é k (legtöbb esetben 13-19) írják ki és ettől a falnak megyek!!! Az még az "oké" kategória ha valaki kiírja,hogy:

-Valaki beszélgetni? unatkozom...:/


Ez még az mondom oké de ezek a kölkök úgy beszélnek a sze x-ről,hogy így ledöbbenek ,hogy ÚR ISTEN!!! mi a f*s zom van itt de komolyan???

Én is gyerek vagyok (14l) de ilyen mélyre menni komolya,nincs ezeknek anyjuk?apjuk?

TI IS A FALRA MENTEK EZEKTŐL A "KÉRDÉSEKTŐL"?



2015. ápr. 14. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdések nagy része trollkodás.
2015. ápr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én csak némelyiktől, bár a legtöbb kérdést meg se nyitom.
2015. ápr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Ember ezek 99.99%-ak kamu!!

De ezt mindenki tudja :D

Kérdésért is kapsz+1 pontot, s érdekli őket a válasz...

Nem mondd már, hogy te nem raktál ki kamu kérdést, csak mert érdekel.

2015. ápr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha nem tetszik ne nézd az oldalt virágszál
2015. ápr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ELVTÁRS! PACSI! ROHANJUK LE A VILÁGOT,ÉS URALJUK KETTEN! DE HA MÁR HATALOMRA JUTUNK ÉN KIVÉGEZLEK,MERT ÉN AKAROK LENNI AZ EGÉSZ VILÁG URAAAA MUHAHHAAAHAHAA!!!!!
2015. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez a kerdes is egy hulye kerdes.....neked meg kerdezo "ez a kategoria 18 ev alatt nem ajanlott" :)))
2015. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de én is írtam ki...de más a falra megyek főleg akkor a,íkor odaírják ,hogy de tök komolyan mondja és ez más nem tartozik a vicces kategóriába.igen,volt ,hogy viccből én is írtam más ki hülyeségeket de azért vannak határok is.
2015. ápr. 14. 21:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne olvasd őket, ugord át. Ezen ne idegeskedj, nem ér annyit.
2015. ápr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
lehet,hogy hülye a kérdés,rossz a kategória de akkor is... ilyenekkel viccel a 11 éves kiscsajok,hogy van egy 19 éves pasim.. és gondolkozzunk logikusan.Lehet kamu de akkor is.
2015. ápr. 14. 21:31
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem idegeskedek inkább szörnyűlködök rajta!
2015. ápr. 14. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!