Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belebetegedtem egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belebetegedtem egy lányba, hogy kúráljam ki magam?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 2 hónapban 6 kilót fogytam, mindig ő jár a fejemben, nem tudok órákra figyelni, folyton az ő képeit nézegetem, a beszélgetéseinket olvasgatom, vele álmodok. Ez az egész beterít és megfojt, nem tudom visszafogni magam. Kegyetlen. Mi erre a megoldás? Próbálom minden csip-csup baromsággal lefoglalni magam, de nem tudok koncentrálni.
2015. ápr. 15. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
ismerős,hát idő segit és/vagy kapsz egy olyan lányt aki odavan érted
2015. ápr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És miért nem jössz össze vele? Mi nem megy?
2015. ápr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én elkezdtem sportolni (úsztam és bokszoltam) meg a haverokkal is eljártam amikor csak lehetett. Szóval igyekeztem lefoglalni magam, hogy ne legyen fölös időm/energiám.
2015. ápr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2. Egyrészt így nem tudok beszélni vele. Gondolom meg is látszik rajtam. Másrészt meg nagyon nem ért meg, más hullámhosszon vagyunk. Vannak közös dolgok, vannak hasonlóságok, vannak közös pontoko és gondolatok, de ég és föld vagyunk, és folyton félreértjük egymást. Bejövök neki valamennyire, de ezzel nem tudunk mit kezdeni. Próbáltam jobban megérteni, de ő úgy látszik nem törekszik erre.
2015. ápr. 15. 13:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kicsit egoistábban kezelem ilyenkor a dolgot, ha hasonló adódna: ha nem kellek neki akkor nem érdemel meg. Következésképp már nekem sem kell. Ez mégha csak szellemi trükként alkalmazod is (én nem) akkor is hatásos mivel a tudatalattid elfogadja, ugyanis ilyenkor elsősorban az nem engedi a továbblépést.
2015. ápr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!