Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy "én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy "én tudok mindent a legjobban", "mások a lábom nyomába sem érnek" típusú emberrel?

Figyelt kérdés
Mért lesz valaki ilyen? Ennyire lekezelő és arrogáns a többi emberrel szemben a környezetében?
2015. ápr. 17. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy autista, vagy hülye, esetleg gyermekkori bántalmazás miatt.
2015. ápr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magára hagyni, mondván hogy neked úgysincs szükséged senkire, ha már ilyen "tökéletes" vagy.
2015. ápr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, nem érdemli meg. Majd magányában csak rájön, hogy valami gond van a szemléletével.
2015. ápr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Klasszikus kolerikus alkat. Az ilyenekről Weöres Sándor verse jut mindig eszembe:

KARESZ HÜJE

GYÖNGYI HÜJE

csak én vagyok okos

énnekem a segembe is felyem van.


Rettenetesen nehéz egy ilyen emberrel együtt élni, max. akkor megy, ha elismered, hogy ő tényleg mindent jobban tud, és a nap 24 órájában tátott szájjal csodálod.

2015. ápr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
be kell bizonyítani, hogy mégsem tud mindent olyan jól. én is ilyen típusú ember vagyok.
2015. ápr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Péklapáttal pofánvágni.
2015. ápr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ilyen férfiismerősöm. Egoista, beképzelt, önelégült, lekezelő, kétszínű szar. A csajok totál odáig vannak érte.
2015. ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugye most nem magadról beszélsz imádom a nőket :D
2015. ápr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!