Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan dolog letezik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan dolog letezik, hogy egymasnak teremtett minket valami felsobb ero?

Figyelt kérdés

Story time!

Megismertem egy lanyt,szimpatikus volt,osszejottunk,nagyon szerelmesek voltunk,de szakitott.Azota eltelt fel ev,nem talaltam meg lanyban azt amit benne,nem beszeltunk de egy honapja ujra beszelgetni kezdtunk es odaig fajult a dolog,hogy minden este orakig beszelgetunk, o sem tudott dullepni rajtam es aztmondja,szeret.Elottem nem volt hosszutavu kapcsolata.

Kerdesek:

1)Lehet,hogy mi tenyleg egymasnak vagyunk teremtve,vagy csak kepzelodok?

2)Azert erezheti azt,hogy szeret,mert nem volt eleg kapcsolata hozza,hogy el tudja donteni?

3)Volt mar valakivel ilyen?

Nagyon furcsa,es nem tudom mit kellene tegyek.

Valaszokat koszonom elore is.Kellemes napot!


2015. ápr. 17. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Első kérdésem az,hogy hány évesek vagytok,és hogy mennyi idei voltatok együtt? Te vagy a lány vagy a fiú?
2015. ápr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem létezik.

De olyan igen, hogy összeilletek.

2015. ápr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Fiu vagyok elmeletileg,16,15.-Igen kolykok,menjetek a jatszoterre dolognak van alapja csak a mai furcsa(zullott) vilagban mar ebben a korban elegge benne van az ifjusag a szerelemben.

Kb 3 honapig voltunk egyutt.

2015. ápr. 17. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!