Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy áll nekem ez az alak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy áll nekem ez az alak?

Figyelt kérdés

Mostanában kigömbölyödtem, de a pasim azt mondja, jól áll. Srácok, ti mit gondoltok, nem sok? Nem csak udvariasságból mondja?


[link]


17/L


2015. ápr. 17. 13:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
még nem rosz, de ezt a gömbölyödést most már abba kéne hagyni. mert nincs megszabva h ez a határ. szóval ha nem figyelsz oda akkor...
2015. ápr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy a barátodnak tetsszen, nem? Ahány ember, annyi ízlés.

Ha én azt mondom, nekem már túl sok lenne a jóból és a fognivalóból, attól még a barátodnak lehet ez a teljes ideál.

2015. ápr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy csak udvariasságból mondja.
2015. ápr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Mr. S ***** válasza:
nem egy nádszál alkat, de nem cink. amúgy meg kinek mi
2015. ápr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 veteran1978 ***** válasza:
Szerintem is csak udvariasságból mondja hogy nem sok!
2015. ápr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem jössz be. Ez finoman szólva sem gömbölyű. :/ Ne egyél annyit, és járj el sportolni is. Mi lesz veled 1 gyerek után? :O
2015. ápr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hat ez ízlés kérdése. En a deszkákat nem szeretm.
2015. ápr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ez kover, elhizott alak. Nagyon nem jon be. Mondjuk nekem ettol joval kevesebb sem jon be. Ha leveszed a ruhat, semmi sem tart ossze.
2015. ápr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 aladar12 ***** válasza:
nem rossz, de a pocak nem tetszik.
2015. ápr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

jobb mintha csontos lennél :P

am szerintem jól áll :) de ez már kb a vége a gömbölyödésnek, tovább ne nagyon menj :)

2015. ápr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!