Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudják megérteni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudják megérteni az emberek, hogy mindenkinek más az ízlése és relatív, hogy kinek mi a szép?

Figyelt kérdés
Nagyon gyakran látom ezt a három kategóriát, hogy szép vagy jóképű, átlagos, csúnya, de azt nem értik meg, hogy az egyiknek valaki átlagos a másiknak istennő vagy bombapasi. Tehát minek kéne bekategorizálni és lealacsonyítani magunkat ha valakinek így is nagyon fogunk tetszeni, minek kell a címlapon szereplő emberekkel összehasonlítani magunkat és rájuk hasonlítani szerintem sokkal jobb, ha van valami egyéniségünk.
2015. ápr. 17. 13:37
1 2
 1/12 Mr. S ***** válasza:
Egyet értek ;)
2015. ápr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azért,mert a média ezt diktálja. Sajnos ,sok embert ez befolyásol és ezért vannak ezek az általánosítások is. 19/L
2015. ápr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert az ilyen emberek ostobák,mindenkit beskatulyáznak.Le kell szarni őket!
2015. ápr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
23%
akkor mondd má rmeg miért van az, hogy én minden lány szerint csúnya vagoyk, ha annyira minden csaj magánízléssel rendelkezne, akkor nem az lenne, hogy midnen csaj a páwa gyerekekre bukik szinte meg az izomállatt megverlek típuús balhés alakokra
2015. ápr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszik hogy a hasat véleményük Mindenkit erdekel.
2015. ápr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#4 Lehet elhanyagolod a külsődet, nálam a sok mozgás, edzés formába hozta.
2015. ápr. 17. 13:44
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a szep, ami szep, ami tetszik, az a szep. Hogy koltoi legyek...;)
2015. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, jól látod! :)
2015. ápr. 17. 14:03
 9/12 anonim ***** válasza:

"a címlapon szereplő emberekkel összehasonlítani magunkat és rájuk hasonlítani szerintem sokkal jobb, ha van valami egyéniségünk."

Anno tiniként sem foglalkoztam ezzel szerencsére, talán, mert ez a fajta agymosás sem hatott rám. El tudtam fogadni magam, igaz sosem voltam kövér 55 kg a 165 cm-hez. Meg sosem érdekeltek ezek, jól el voltam, sokat barátkoztam, igaz mindig is könnyen ment.

Sosem a külső alapján ítéltem, hanem viselkedése, hozzáállása szerint, pl. voltak rasztahajú ismerőseim is. De sokféle és korban is elég széles skálán mozogtak, akikkel ismerkedtem/beszélgettem, kötöttem barátságot.

N

2015. ápr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert az emberek bugrisok, és nem olvastak Kantot.
2015. ápr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!