Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ugye nem elképzelh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ugye nem elképzelhető, hogy ilyen alakkal ilyen magas testzsírszázalékom legyen? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

Az iskolában ma volt testsúly, testzsírszázalék mérés, ilyen speciális mérleggel. Nekem 67 kg-t mért (170 centihez), és 36%-os testzsírt, ami elvileg elsőfokú elhízás kategória.

Nagyon pánikba estem, mert én itthon általában olyan 59-60 kg körülit szoktam mérni, és a 36%-os testzsírt egy kicsit furcsának tartom, mivel heti 3-4 alkalommal sportolok, és olyan 75%-ban odafigyelek az étkezésemre.

Ugye elképzelhető, hogy a mérleg mért rosszul?



2015. ápr. 17. 14:44
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
88%

Biztos nincs ennyi, 20% körül lehet, ami teljesen normális kategória.

Inkább a csontjaid tömege lehet nagyobb az átlagnál, gondolom nem spec. mérleggel mérték a testzsírt, csak valami szar, általánosan használt képlettel... ne higgy az ilyeneknek.

2015. ápr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
35%
Nem! A merleg jot mutat, bocs!
2015. ápr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Miért aggódsz, ha jól érzed magad így ahogy vagy akk nincs gond, egyébként nagyon jó alakod van és eszedbe se jusson fogyózni :)

20/f

2015. ápr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 Mr. S ***** válasza:
100%
abszolút rosszul mért!!! nehogy elhidd, h el vagy hízva:D semmire sem jók ezek a mérlegek
2015. ápr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
0%
Kapjapak a faxomra
2015. ápr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
1# voltam, mégis írtad, hogy spec. mérleggel. Akkor csak rosszul volt beállítva... más lányoknak is ilyen horribilis adatok jöttek ki?
2015. ápr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
70%
A sulis testzsírszázalékmérő egyszerűen szhhar. Nekem is Ennyit mutatott mint neked, 167 centihez és 56 kghoz , az osztálegkövérebb hájas malacának meg 23% ot. Az edzőm (edzőtermi) is azt mondja hogy hülyeség. Ott is megmértem a teremben, 18 at mutatott
2015. ápr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
64%
Nem sajna a mérleg jól mér:( nekunk is most volt. És a csajokon mindegyiken egytől egyig olyan 26-30% zsir volt. Es nagyon hasonlo volt az alakjuk mint a tied. Amugy csinos vagy :)
2015. ápr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Hát, valami mérleg volt, amiből ki kellett húzni egy zsinórt, és azt mellmagasságban tartani. Mondjuk láttam már testzsír mérleget, az nem ilyen volt, de ez sem ilyen szokványosnak tűnt.

[link]

Egyébként ez alapján ránézésre én is 20-25% közé tenném magam (nem tudom, mennyire megbízható kép), de ez a 36% eléggé lesokkolt. Ja, és úgy tudom, 30%-ig normális.

2015. ápr. 17. 14:50
 10/36 anonim ***** válasza:
78%
Nem mér jól! Aki mérte nekünk az is megmondta, hogy borzasztóan rosszul mér, nem aza valós eredmény amit az mutat
2015. ápr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!