Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek rosszul esne, ha ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek rosszul esne, ha ilyet mondana valaki?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok,és az egyik barátnőmről van szó. Félreértés ne essék a kategória miatt,természetesen mindketten a fiúkat szeretjük...de ahogy észrevettem ,ez a legolvasottabb kategória.


Barátnőm telt alkat. Nagy mell,nagy fenék,széles csípő..és mind emellé egy kis felesleg a hasán,combján,amit szeretne leadni.


Én vékony vagyok.Van mellem,seggem,nem vagyok lapos,ha felveszek egy ruhát,akkor áll valahogy.A csípőm nem túl széles, de a derekamtól elkülönül.

Nincs felesleg rajtam. Mindig is szerettem volna egy picit több kiló lenni,úgy összességében.


Volt egy olyan megszólalása barátnőmnek,amikor edzettünk,és feljött szóba,ki mit szeretne alakítani.

Azt mondta: "Neked amúgy az a bajod,hogy nincs az a nőies alakod,szóval nagy mell ,nagy fenék,széles csípő"


Hát őszinte legyek,ez kimondottan sz.rul esett. Tudom,hogy nincsenek nagy méreteim,de eddig mindig is nőiesnek tartottam magam ,,és a saját barátnőm mondta ezt.

Igen,szeretem ,ha őszinte,de azt gondolom,hogy ez nem volt szép tőle..mert ezzel nekem az jön le,hogy a saját méreteit tartja nőiesnek,és abba bele se gondol,hogy én így vékonyan, de formásan szeretnék jól kinézni.



Mi a véleményetek?

Ezt megemlítsem neki,hogy rosszul esett? Mert nem volt alkalmam még....


19L


2015. ápr. 18. 00:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Megesik, az élet megy tovább.
2015. ápr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 TallandThin Boy ***** válasza:
100%

Szerintem jó, ha megbeszélitek.


Azt meg remélem tudja a barátnőd, hogy nem onnan fog fogyni, ahonnan ő szeretné, hanem mindenhonnan fog. Nincs helyi zsírégetés. Ha például lábra edz az nem azt jelenti, hogy kizárólag onnan fog lemenni a zsír. Csupán a lábizmait dolgoztatja, de a zsír minden honnan le fog menni. A nagy melle és a feneke is csökkenni fog.

2015. ápr. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem csak a saját megjelenését akarta azzal kompenzálni, hogy beszólt neked. Irigy rád.
2015. ápr. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a nagy melltől, seggtől lesz valakinek nőies testalkata, az arányosság szerintem fontosabb mint a méret persze a túlzásokat leszámítva.


Ha te saját magaddal elégedett vagy akkor felesleges szerintem ilyen szirsz.r témán rugózni.

2015. ápr. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ezzel...csak az önbizalmát akarja ápolgatni...mindenki ugy van jol ahogy van...
2015. ápr. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is tudtam, hogy a lányok egymással a legnagyobb g_cik. A legtöbb ilyen testképzavart, görcsölést, "úristen nem kellek senkinek" mizériát ti rakjátok bele egymásba puszta féltékenységből. És persze az úgynevezett barátnők ebben a leghatékonyabbak.
2015. ápr. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igaza van a barátnődnek ne legyél buta
2015. ápr. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
magamból kiindulva ,én így nem tudnám őt elítélni ,ilyen élesen,és emiatt esett rosszul.
2015. ápr. 18. 00:17
 9/16 anonim ***** válasza:
Sosem bírtam az ilyen nagy 3,14csájú, tejcsarnokkal rendelkező, öntudatra ébredt teheneket. Szóval neked van igazad, hogy ez rosszul esett. Szerintem egy nő sokkal nőiesebb, vonzóbb, ha apróbb méretekkel van megáldva, de az formás. Fel a fejjel! ;)
2015. ápr. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

nem,most ezt nem akartam úgy írni,hogy őt emberileg rossznak állítsam be!

egy nagyon jószívű,empatikus lány ..ettől a beszólásától függetlenül.

habár mikor feljön az alak,súly,akkor mindig ilyesmikre utalgat,de még nem tűnt fel igazán.egyszer volt egy eset,amikor arról beszéltünk,hogy szeretne fogyni,és megyek vele futni..és mondta,hogy , te már így is túl vékony vagy. és az egész átfordult abba,hogy én túl vékony vagyok (szerinte) és nem a terveiről beszélt,hogy áll neki a fogyásnak.

2015. ápr. 18. 00:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!