Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy nincs barátnője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy nincs barátnője?

Figyelt kérdés
Fősulis lány vagyok és van egy srác akivel van egy közös gyakorlatunk. Mindig ápolt, normális ruhákban jár, izmos, okos, de nem hivalkodik a tudásával, legalábbis ezen az órán tudom hogy nem..jó humorú és kedvesnek is tűnik. Utánajártam és egyedülálló, facebook alapján úgy is tűnik hogy nem volt barátnője az utóbbi pár évben. Lehet hogy kattant? Tuti nem meleg..Kb 20 éves.

2015. ápr. 18. 00:50
1 2
 1/17 TallandThin Boy ***** válasza:
100%
Akinek nincs párja vagy egy ideje nem is volt az kattant? Simán lehet, hogy teljesen normális :)
2015. ápr. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Mert a facebook az mindent megmond neked.
2015. ápr. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
ismerd meg...
2015. ápr. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze.Akinek nincs vagy nem volt barátnője az mind elmebeteg.Ez mán csak így van...
2015. ápr. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
2# Ki van írva hogy egyedülálló és látom hogy nincs képe a barátnőjével. Kösz a hasznos választ..se.
2015. ápr. 18. 00:54
 6/17 anonim ***** válasza:
Rövid a farka.
2015. ápr. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kicsi a farka és csak a vérre izgul.Az az ember egy kéjgyilkos.Vigyázz vele!
2015. ápr. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy egyéjszakásokban utazik... Az se kizárt, hogy barátnője van. Nekem is van ismerősöm, akinek nem volt kint kép a barátnőről, egyedülálló volt kiírva, majd egyszer csak jött az esküvői kép. MAgáról meg a szórakozásairól persze voltak képek, de a barátnőről nem.


Egyébként miért lenne kattant? Ismerkedj vele, próbálkozz nála, aztán majd kiderül.

2015. ápr. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hova jársz fősulira?
2015. ápr. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Interferencia ***** válasza:
Te normális vagy? Most komolyan.
2015. ápr. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!