Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti egy nagy anyajegyet vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti egy nagy anyajegyet vagy egy kidudorodó műtéti heget fogadtok el jobban a párotokon? (+kép)

Figyelt kérdés

A hasamon van sajnos egy nagyon csúnya, barna anyajegy. Tényleg nagy és visszataszító :( Viszont ha levetetem, marad utána egy szintén ronda, kitülemkedő, keloidos heg.

Az anyajegy kb olyan mint egy nagyobbacska mazsola, a heg ilyen lenne:

[link]

16/L



2015. ápr. 18. 11:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tökmindegy az, ha szeretem?

Mindenkinek vannak testi hibái, talán pont ez fogja különlegessé tenni.

2015. ápr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer szeretem akkor nekem teljesen mindegy, hogy milyen testi hibái vannak. Sőt... lehet ez a szexepiled is.
2015. ápr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 RRR ***** válasza:
50%

hagyd az anyajegyet

ki a fenét érdekel

ill,ha ezen problémázik valaki akkor az egy gondolatot se érdemel

2015. ápr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jaaa ezek amugy senkit sem zavarnak. Csak mindig magat az illetőt akin vam a cucc. Elkell fogadni. Senki sem tokeletes es egy igy van rendjén :) a sors senkinek sem hadja hogy tokeletes élete legyen. Azert mindenki maga küzd meg. Tul konnyu lenne csak elni. Hibák meg gondok nelkul
2015. ápr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Interferencia ***** válasza:
100%
Egyik se zavarna, bár esztétikusabb az anyajegy. De ha orvosilag indokolt, mindenképpen vetesd le!
2015. ápr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha az anyajegy veszélyes lehet rád nézve, olyan helyen van ahol belekaphatsz, elrákosodhat akkor szedesd le. Honnan tudod hogy ilyen heg marad utána? Egyik osztálytársamnak volt egy ilyen rendellenessége hogy minden sebe ilyen csúnyán gyógyult, veled is ez a helyzet? Nekem is leszedték az anyajegyem de elég diszkrét heg maradt csak utána.
2015. ápr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Érdemesebb lenne leszedetni, de nem esztétikai hanem egészségügyi szempontból. Az ilyen nagyobb anyajegyekkel csak a baj van.
2015. ápr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, így gyógyulnak a műtéti sebeim :) Az anyajegy maga viszont tényleg feltűnő, és utálom hogy a strandon mindenki a hasamat bámulja
2015. ápr. 18. 11:21
 9/12 anonim ***** válasza:

Na ezt viszont szerintem csak bebeszéled magadnak :) Én leszedetném szerintem. Keloidos heget meg lehet kezelni valamennyire hogy ne legyen feltűnő. Erre a kérdésre adott válaszokban van pár tipp:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__plasztikai-m..

2015. ápr. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha zavar az anyajegy és pl dörzsöli a melltartó akkor vetesd le. Az hogy a heg milyen lesz nem lehet megjósolni.

Nekem az oldalamról vettek le egy kisebb anyajegyet a heg olyasmi mint egy oltás után maradt folt. Picit világosabb ott a bőröm és enyhén tapintható. Szerintem nem csúnya.


Vannak ismerőseim akikről jóval nagyobb anyajegyeket szedtek le, van olyan akinek szinte egyáltalán nem látszik a nyoma.

2015. ápr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!