Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy én szexuálisan vonzódom a "gonosz" karakterekhez a filmekben? L

Figyelt kérdés
Nem is kell, hogy annyira jól kinézzenek, de én rájuk izgulok. Nagyon fura, most az Ötödik elem c. filmet néztem meg, és Zorgot szívesen letepertem volna. :D

2015. ápr. 19. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Jabba?
2015. ápr. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Téves hiedelemrendszereid vannak A FÉRFI fogalmát illetően. Neveltetés, barátok, média, mikrokörnyezet hatása miatt.
2015. ápr. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 opened paradise ***** válasza:
Amúgy a mesékben is mindig a gonosz boszorkány nézett ki a legjobban.
2015. ápr. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jabba azért nem :D de az a jelenet Leila hercegnővel menő volt :3
2015. ápr. 19. 22:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt el kell ismerni hogy tényleg jó volt, és nagyon válogatósnak tűnsz nekem :D
2015. ápr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert lehet, hogy az ágyban nem teljes biztonságra vágysz, hanem egy kicsit arra is, hogy használjanak. Ez esetleg párosulhat azzal, hogy megfélemlítéssel lehet rád hatni és ösztönözni dolgokra. Vagy ilyesmi. Normális dolog amúgy, én is így vagyok sok női karakterrel. :) A Dexterből Leila a kedvencem, a gyújtogatós csaj. Bár, én alapból imádom a defektes nőket. :D
2015. ápr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem vagy egyedül :D

(szintén L)

2015. ápr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne már :D Zorg? Mikor ott volt BRUCE WILLIS? :D
2015. ápr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
AZONNAL IDEHÚZOL ELÉM ÉS LESZOPSZ, KÜLÖNBEN ELPUSZTÍTOM A NYAMVADT KIS BOLYGÓTOKAT!!!!
2015. máj. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!