Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnak melyik méret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak melyik méret lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Férfiak akik a H&M-ben vásároltok alsónadrágot(feszülős boxer és slip) milyen méretet vesztek? A barátom 186 cm és 84 kg. Szerintetek az L-es megfelelő? Kényelmes lenne? Előre is köszi a választ. (Kérem az válaszoljon aki tényleg ott vásárol mert máshol lehet más az L méret.) 24N
2015. ápr. 20. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem van L-es és M-es is

az M-es kicsit feszülősebb de nem borzasztó a L-es lezább mind a kettőt szeretem :D

184cm 82kg vagyok ja elég kerek a fenekem :D

2015. ápr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

volt párom 193/90 volt és rajta az L-es rendesen feszült, de nem volt kicsi, szerintem jó lenne neki

24L

2015. ápr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat!:) Lehet kap egyet M-esből is meg L-esből is.
2015. ápr. 20. 11:53
 4/5 Interferencia ***** válasza:
Szerintem inkább mérvadó lenne megnézni néhány gatyája méretét, de te tudod, max. kicserélitek.
2015. ápr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy slipből csak az L-es jó, boxerből még az M-es is elmegy, de inkább L.
2015. ápr. 20. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!