Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti örülnétek annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti örülnétek annak, hogy nem adják fel értetek? Vagy hogyan állnátok hozzám, ha a helyében lennétek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit szeretek. És tudom, hogy ő is szeret engem. De a szülei miatt nem beszélhetünk elég sok ideje. (Itt jön a képbe a csavar: soha sem találkoztuk, távol lakunk egymástól és van valamennyi korkülönbség is.) És nem az van, hogy csak vagyok és kész. Hanem minden nap gondolok rá és kiagyalok valamit, hogy hogyan tudnám visszaszerezni. Igaz, voltak nagyon őrült ötleteim is, de nagy részük reális (pl.: most virágcsokrot szeretnék neki küldeni és egy még régebben neki készített ajándékot szeretnék feladni postán). 19/f

2015. ápr. 20. 14:00
 1/10 anonim válasza:

Picit hasonló helyzetben vagyok én is. A barátom úgymond 2-3 hónapig küzdött értem, nem adta fel. (távolság is van

) és én nagyon örülök, hogy nem adta fel, hiszen igy látszik, hogy tényleg fontos vagyok neki A szülőkkel meg nem tudom mit lehetne tenni. De ne add fel, ha szereted :)

2015. ápr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy szeret vagy szerinted tudod, hogy szeret?
2015. ápr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mások is mondták, hogy szerintük szeret engem és én is ezt érzem.
2015. ápr. 20. 14:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Ő mondta?
2015. ápr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Arra utal minden. Például a karácsonyi ajándéka is.
2015. ápr. 20. 14:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Amíg nincs határozott igen, addig ez fantázia.
2015. ápr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted mindenki fantáziál, akivel róla beszélek?
2015. ápr. 20. 14:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem próbálkozik eléggé a lány, ezt tapasztalatból írom. Pont ilyen helyzetben voltam egy sráccal, és végül 1-2 hónap alatt, kőkemény rábeszéléssel meg sírással csak rávettem a szüleimet, hogy legalább időnként találkozhassunk. Aztán utána már egyre engedékenyebbek lettek. :) Biztosan féltik őt, és azért van ez.
2015. ápr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, féltik. Túlságosan is. Azért, mert a szülei nem ismernek, de ő igen és ebbe bele sem gondolnak! De úgy gondolom, hogy irányítani is akarják. És ő jó kislány módjára viselkedik.
2015. ápr. 20. 15:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy a távkapcsolatok- főleg ha még tiltják is a másikat- csak nagy fájdalmat okoznak és nagyon nem éri meg :(
2015. ápr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!