Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen összezavarodok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összezavarodok a srác miatt. Szerintetek most mégis mit akar?

Figyelt kérdés
Körülbelül másfél hónapja beszélgetek chaten egy sráccal. Vannak időszakok amikor minden nap beszélünk, érdeklődik, kérdezget, jót beszélgetünk. De az is előfordul, hogy a beszélgetés közepén megnézi amit írtam, majd nem válaszol, pedig fent van. Ilyenkor mindig eldöntöm, hogy én többet nem írok neki, mert nyilván nem érdeklem, nem akar velem beszélni, stb. Aztán pár nap múlva megint jön tőle egy üzenet és beszélgetünk tovább. Nem tudok rajta kiigazodni, miért csinálja ezt? Néha olyan mintha tényleg nem érdekelném, de hát ő ír rám újra és újra. Szerintetek mi van? (Általában amúgy nem beszélünk mindennap, csak heti 3 alkalommal. Legtöbbször ő keres engem, mert én éppen ezekért már nem tudom, mit is gondoljak...)
2015. ápr. 20. 15:09
 1/9 Interferencia ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2015. ápr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést tedd fel neki is.

Nem ciki, biztos fog válaszolni rá.

2015. ápr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak az, hogy több csajjal is próbál ismerkedni. Vannak napok, amikor másik csajokra van hangolódva, ilyenkor nem akar veled kommunikálni. Ezért igazából nincs mit felróni neki, amíg nem kezdtek járni, addig nem várhatjátok el a másiktól, hogy mással ne ismerkedjen, Ti meg még gondolom randizásnál se tartatok.


Mivel már nagyon beálltatok csetelésre simán hiheti a srác hogy már chatbarát zonába raktad, ezért logikus hogy más csajoknál próbál ismerkedni, ha kicsit érdekesnek tartod, adj neki egy kis biztatást, hogy randira merjen hívni, aztán majd a személyes benyomások alapján meglátod.

2015. ápr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez baromság, hogy ha egy fiú nem ír neked minden nap, percenként, akkor már rögtön más csajokat fűz!! Egyrészt vannak zárkózott, félénk típusok, akik még egy lánynál sem mernek kezdeményezni, nem hogy többnél!

Velem is ez a helyzet egyébként, és én sem értem. :/ Valahogy találkoznotok kéne személyesen.

2015. ápr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazából volt szó egy találkozásról, de mindig csak felhozta, sosem mondott semmi konkrétat. Rákérdezni nem akartam, mert úgy voltam vele, hogy majd lép, ha akar, de tényleg nem tudom, hogy akar-e.
2015. ápr. 20. 16:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Amikor a randi témát felhozza, akkor egy kis biztatással lehet segíteni. Mondjuk jelzed neki hogy nem hangzik rosszul az ötlete, és még rá is érnél akkor.
2015. ápr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Másfél hete csak 10-15 mondatos beszélgetéseket folytatunk pár naponta, ami mindig úgy ér véget, hogy cseszik válaszolni. Nem is zavarna, ha ilyenkor én írnék rá, mert akkor evidens, hogy hagyjam békén, nem érdeklem. De könyörgöm, ő kezdeményezi a beszélgetést! Nem értem...
2015. ápr. 22. 15:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolkodj el rajta hogy mennyire tetszik, mennyire szertnél járni vele, . Ez alapján vagy hívd el randira te (nem ciki, a barátomat is én hivtam el, három éve vagyunk együtt) vagy hagyd a francba. De semmiképpen ne rágd magad ezen, nem tesz jót
2015. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunako-chan válasza:

kicsim, ez csak chat... mit aggodalmaskodszn annyit? és jelentem teljesen normális h több vasat tart a tüzben :)

nem kell naagyon rágörcsölni :D te is tedd ezt, és azért nyugodtan rákérdezhetsz arra is ami aggaszt, h mégis mikor megyünk márr moziba :D vagy vmi :D nyugodtan biztasd ha ugy érzed szükséges taliznod vele :D ha meg idegesit simán pattintsd le :D ez csak chat... ismétlem: CSAK CHAT :D nem idegrohamosztag :D

2015. nov. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!