Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tökéletes pasi, tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tökéletes pasi, tökéletes kapcsolattal, rettenetesen hiányzik! Hogy lehet elviselni, feldolgozni?

Figyelt kérdés
Volt egy tökéletes pasi, tökéletes kapcsolattal pár hónapig. Nem akartam vele összejönni, mert külföldi, tudtam, hogy hazamegy. Két hónapja nem láttam. Egy hete kiderült, hogy én nem vagyok neki olyan fontos, mint ő nekem. (Arról beszéltünk, hogy mikor fogunk találkozni, én már nagyon szeretném, nem is tudunk még találkozni, de ő azt is kérdezte: "miért siettetem?". Azóta nem hajlandó válaszolni. Szerintem már-már zaklattam (havi egyszer megkérdeztem, hogy mikor találkozunk, ő meg ígérgetett, tényleg szeretne jönni, de nem tud), csak már ő is besokallt ettől. Azóta nem beszéltünk még. Bocsánatot kértem tőle, hagytam egy kicsit, hogy ne keressem minden nap (ne zaklassam), érdeklődtem felőle, kedveskedtem neki, de nem válaszol. Ma fel akarom hívni, nagyon hiányzik! Nem akarom erőltetni a dolgot, de akkor hogyan lehetne feldolgozni, hogyha ő nem lesz? Ez így rémes!
2015. ápr. 20. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ez, csak én vagyok a fiú. Lépj túl rajta, jön másik, csak legyél nyitott. Még az is lehetséges, hogy később felkeres, de ne ez legyen a célod, hanem az, hogy boldog lehess valakivel.
2015. ápr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy akinek Te nem vagy különleges, arra kár az érzelmeidet pazarolni.


Mondjuk nőknél tipikus szokott lenni, hogy könnyed kapcsolatra jóval minőségibb férfit is kaphatnak, mint amilyennek párkapcsolatra is kellenének, és ha az ilyen férfi az együtt töltött időben nagyon figyelmesen bánik velük, akkor könnyen az az illúziójuk támadhat, hogy ilyen férfi párjává is felküzdhetik magukat.


Minket férfiakat meg pont az terel komolyabb kapcsolat felé, hogy így kapunk csak minőségibb nőt.

2015. ápr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egyáltalán nem zavar, hogy rohadtul nem kellesz neki? Így is megpróbálod magad ráerőszakolni?
2015. ápr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Két héttel ezelőttig semmi baj nem volt! Még odakintről is olyan figyelmesen bánt velem, egyáltalán nem úgy nézett ki, mint aki abba akarja hagyni. Ez azóta a beszélgetésünk óta kezdődött, amit írtam. Szerintem besokallt (csak havi egyszer kérdeztem meg, hogy mikor találkozunk). Nyilván nem fogom erőltetni - de még akarok egyszer vele beszélni - aztán majd elengedem, csak piszok nehéz.

Egyébként nem volt egy túl helyes gyerek, de ahogyan bánt velem, az elmúlt fél évben!

2015. ápr. 20. 16:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Mégis mit beszéljetek meg, mondja a szemedbe hogy kiküldetés alatt Te voltál a külföldi csaja, és szívesen megtartott volna ebben a státuszban, de magasabb státuszt (élettárs, feleség) nem akar kínálni neked. Ha férfit ilyennel nyaggatnak, akkor a legelegánsabb angolosan távoznia, esetleg egy nagyobb értékű búcsúajándék küldésével rendeznie a számlát.
2015. ápr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, ezt felfogtam és köszönöm eddig a válaszokat. Én sem nagyon akarom erőltetni a dolgot vele, mint mondtam. De hogyan lehet rajta túl lenni? Igazából ezért írtam ki a kérdést.
2015. ápr. 20. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!