Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Borosta, szakáll vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Borosta, szakáll vagy sima arc?

Figyelt kérdés

Melyik jön be jobban? (Persze, tudom, hogy attól függ ki viseli vagy ki nem viseli, de úgy általánosságban melyik tetszik?)

És ha tudsz rá indokot, akkor miért?



2015. ápr. 20. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sima.
2015. ápr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%

Borosta és szakáll. Ha megunjuk akkor sima pofi, de csak egy borotválkozás erejéig, nem hosszabb időre.

25N

2015. ápr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Borosta, ha nem szur. Szerintem szexi tud lenni. A szakall nalam nem nyero.
2015. ápr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

a borostát nem szeretem. páromnak is elég erős tud lenni, és pirosra dörzsöli a cicimet :D

kecskeszakáll párti vagyok, a többi arcfelület meg legyen sima :)

2015. ápr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

Körszakáll vagy bármilyen fazonírozott szakáll.

Nagyon szexi tud lenni.

2015. ápr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Fogalmam sincs hogy a mai lányoknak/nőknek miért nem jön be a nagyobb szakáll,arcszőrzet és a borosta...pedig szerintem rohadt férfias én hálistennek megtaláltam azt a lányt akinek a nagyobb arcszőrzet is bejön de más ilyen lányt nem találtam... mind1 érdekes a mai világ hogy a lányok mennyire undorodnak a szőrtől a testrész minden táján (én értem itt a mellkason,hason..stb)
2015. ápr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%

borosta

Én személy szerint a sima arcot nem igazán kedvelem (bár van akinek az áll a legjobban), a szakáll pedig egyáltalán nem jön be, de a borostát imádom, még akkor is ha kicsit szúr. :)

2015. ápr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a "kecskeszakáll" jön be,persze mint ahogy mondtad,hogy akin jól áll. :) De nem ítélem el akinek a pofija sima. :) Csak ápolt legyen. Ha kell példa kép akkor írj privit aztán küldök egyet. :) 14/L
2015. ápr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#6 os válaszoló. :) Már megtaláltad akkor a 2. olyan "mai" lányt. :) Az előbbit én írtam! 14/L
2015. ápr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

6# újabb szakállpárti lány, aki még a mellkason lévő szőrt is imádja.

Szakáll: minél nagyobb, annál jobb ;)

2016. júl. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!