Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

A barátnőmmel, aki a legelső szerelmem volt,1 hete szakítottunk. Felfogtam hogy nem küzdhetek érte, mert vége a kapcsolatunknak, de az a baj hogy úgy érzem már nem fogok senkit ennyire szeretni. Vélemény?

Úgy érzem nem lesz még egy olyan lány akit ennyire fogok szeretni, és ennyire szép lesz. Pedig jó lenne majd a közel jövőben új barátnőt ,,keresni" mert az hogy szeret valaki, hiányzik. Csak úgy érzem, hogy én már nem fogok senkit sem annyira szeretni mint őt. Szerintetek?

Keress kérdéseket hasonló témában: szakítás

2015. ápr. 21. 18:57  Privát üzenet  

A válaszok
Ne félj. Én együtt se voltam azzal a lánnyal akit annyira szerettem. 4 éve nem beszélünk de még mindig szeretem s nem tudok mást elfogadni. :D

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2015. ápr. 21. 19:00 Privát üzenet
Majd elmúlik.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2015. ápr. 21. 19:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi...xD Pont ettől félek.

# 3/5Időpont 2015. ápr. 21. 19:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez az 1.-nek ment.

# 4/5Időpont 2015. ápr. 21. 19:01 Privát üzenet

Mindenki így érzi ha olyannal szakítanak, akit még szeret. Ennek ellenére minimális akinél tényleg így lesz.

Nagy valószínűséggel fogsz majd mást szeretni.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2015. ápr. 21. 19:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Normális az hogy ha hallgatom azt a zenét amire megismerkedtem az exemmel mindig elsirom magam? Pedig már fél éve vége a kapcsolatunknak mégis elsirom magam hiszen ő volt az első!
13 hónapos kapcsolatunknak azért lett vége, mert "úgy néztem a Bnőmre, mintha meg akarnám fojtani". Hozzáteszem, sohasem bántottam. Vélemény?
Hülye vicc miatt vége lehet a kapcsolatunknak?
Kicsit bevagyok ijedve. Szerintetek vége lesz így a kapcsolatunknak? Nagyon erősek ezek az érzések.
27 éves lány: Ha nem veszel el idén, akkor a kapcsolatunknak vége?
Mivan vele? Én nagyon nem értem? Na az van hogy több mint 3év után vége lett a kapcsolatunknak! Tegnap felhívott beszélgettünk, ma msnen, és tegnap irto aranyos volt.

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!