Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit érez? És én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érez? És én mit érzek?

Figyelt kérdés

Az van hogy van egy fiú, ő a padtársam.

Ő: mindig próbál megnevettetni, egy csomószor segít nekem, meg tudjátok van egy olyan teszt amikor meg kell fognia a kezedet és onnan jósol, hát ő rajtam is kipróbálta, rengetegszer néz, de mégis mindig ,,egy cicababa,, közelében van. Állandóan utána megy próbál vele kapcsolatot teremteni.

Én. mindig mosolygok azon amit mond, feszengek amikor a közelemben van, van hogy szerintem elpirulok amikor beszél hozzám és amikor megfogta a kezem akkor is elpirultam és lefagytam. Zavar hogy az a ,,cicababa,, tetszik minden fiúnak az osztályból(kedves lány meg minden) De zavarhogy Ő is a társaságát keresi. Szerintetek ez mit jelent? Szerelmes belém? Vagy nekem tetszik Ő?



#ŐÉ
2015. ápr. 24. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem neked tetszik. Az hogy ez kölcsönös erre van némi esély,de ennyiből nem lehet tudni
2015. ápr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Honnan tudhatnám meg hogy akkor ez a szerelem izé kölcsönös-e?
2015. ápr. 24. 14:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Sehonnan, még akkor se tudhatnád ha párkapcsolatba lennél vele... kérdezd meg tőle.
2015. ápr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!