Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a feminizmusról? NŐK és férfiak egyaránt

Figyelt kérdés

Érvek, ellenérvek mellette/ellene.

Ha lehet akkor a Nők/lányok írják oda hogy ez az ő véleményük.



2015. ápr. 24. 14:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
szerintem tök jó, hogy a nők is szavazhatnak
2015. ápr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%
Gonosz ,életellenes ideológia.
2015. ápr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is jó az egyenlőség.De sok nő miért mondja pl valami felemelésére hogy ez férfi munka.Nem értem.
2015. ápr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha egyenlők vagyunk,akkor nem logikus hogy ő is felemelheti az adott tárgyat.
2015. ápr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mostani feminizmusra gondolok nem az a 2000. évig elért eredményekre:)
2015. ápr. 24. 15:01
 6/18 anonim ***** válasza:
Ja,értem,de akkor is logikus,ezen egy napot gondolkodom hogy ha egyenlőség van,akkor egyenlő munka megosztás is :)
2015. ápr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%

Az egyenlőség jó és igazuk van a nőknek, hogy kiállnak a jogaikért, meg ilyenek. Viszont amikor minden apróságért rinyálnak, mindent zokon vesznek és a seggüket a földhöz verve hisztiznek, olyan dolgok ellen, ami az ő feladatuk lenne, mint pl: "Szüljek gyereket??? Csak mert nő vagyok, már muszáj anyának lennem??? Hát ez milyen már..." , "Elvárod hogy főzzek, rád??? Miért kéne megtanulnom főzni??? Ha zabálni akarsz, majd megcsinálod magadnak..." , Mi az, hogy én nem lehetek spermadonor hee??? Csak azért mert nő vagyok, te elnyomó g*ci..."

Meg az is zavaró, hogy annak ellenére, hogy minden téren 100%-os egyenjogúságot akarnak aztán ha megkapják, azt, hogy: jól van akkor cipeld, te a cuccaidat, meg ha egy vitába jól pofán vágják őket, meg nem engedik előre mondjuk a buszon, mert a 100%-os egyenjogúságba ilyen nincs....

2015. ápr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%

#7: a feminizmus nem arról szól, hogy a nők mindent a férfira hárítanak rá! Mellesleg meg az utolsó megjegyzéseid már az ILLEMTANBA tartoznak bele, nem a feminizmusba, te jól szituált úriember...

A feministák a nők leminősítése ellen szólalnak fel. Mondok itt egy olyan semmitmondó példát, mint mikor egy férfi azt mondja, a nők nem tudnak vezetni. Mintha nem lenne ugyan ilyen férfi, mintha nem lenne autóversenyző nő.

2015. ápr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
De vannak nők akik ezeket is beleértik, találkoztam már ilyennel.. azért írtam így...
2015. ápr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
44%

Káros,emberellenes :


[link]

2015. ápr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!