Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tesztek ha valakit el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tesztek ha valakit el akartok felejteni?

Figyelt kérdés

ha nemis akarod ,csak egyszerüen muszáj..mert már nem tesz boldoggá ha rá gondolsz.

20/l


2015. ápr. 24. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyorsan összeszedek egy másik nőt!
2015. ápr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ne arra gondolj hogy el akarod felejteni mert úgy lesz felejthetetlen!! Probálj meg ugy csinálni mint eddig és majd egyszer elmúlik azaz érzésed vagy csak csillapodik
2015. ápr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálom elfoglalni magam,hogy ne csak ő járjon a fejemben.
2015. ápr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azt tettem, hogy próbáltam belátni logikusan, hogy tényleg nem működött már a kapcsolatunk, és bár volt sok szép emlék, de emellett voltak negatívumok is. És próbáltam a fiúnak ezekre a nekem nem tetsző tulajdonságaira gondolni. Ez általában segített meggyőzni.

Úgyhogy azt tanácsolom, hogy szedd össze az összes olyan negatív dolgot a fiúval kapcsolatban, ami segíthet elfelejtened őt.

2015. ápr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Piálok.
2015. ápr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!