Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Látok egy mese szép lányt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látok egy mese szép lányt a buszon, szóljak hozzá? :S

Figyelt kérdés
már többször láttam és megtetszett, de ugye nem ismerem viszont azt tudom h a környékemen lakik... vagyis nagy eséllyel. (17.kerbe lakik szerintem a busz miatt) Szerintetek hozzá szólhatnék valahogy, vagy bunkóság lenne ? :c Jó lenne megismerni....

2015. ápr. 24. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem dumálj vele! Ha mégse próbálod vesztes vagy!
2015. ápr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hajrá!
2015. ápr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De h kezdjek neki ? :S Bocsi ilyen téren azért még nem vagyok mester :c
2015. ápr. 24. 18:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ül mellette senki: Szia,leülhetek?

Aztán ha mosolyogva, kedvesen mondja, hogy igen, vagy bólint,akkor ülj le mellé, és kérdezd meg, hogy meddig megy vagy, " Szia, nem szoktam ezt csinálni, de el kell mondanom, hogy...(tetszik a stílusa, ruhája, haja)" vagy ha már mellette ülsz akkor az illata.

Vagy "Szia, nem szoktam buszon ismerkedni,de... " vagy "Szép időnk van, olyan szép, mint te"(ez utóbbi kicsit merészebb, de nekünk bejön az efféle határozottság)

Tulajdonképpen te fogod látni, hogy mennyire vevő a dologra,lehet hogy hülye tanácsok, de én még senkit nem hajtottam el,aki így próbálkozott. 😃

2015. ápr. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
megkérdezhetem hányas busz és, hogy hány éves vagy? :)
2015. ápr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
"Szia, te is ezzel a busszal jössz?"
2015. ápr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem eddig nem sokszor szólítottak le de akkor is nagyon örültam neki. Értékelik a lányok a bátorságot :)

18/L

2015. ápr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!