Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én várom eszméletlenül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én várom eszméletlenül, az egyetemista éveket, a korosztályomból? 17/F

Figyelt kérdés

Nem rég költöztünk egy vidéki nagyvárosból 400km-re egy dögunalom kisvárosba,és idejárok suliba is,alig ismerek embereket,szórakozni sem járok,sportról is le kellett mondjak,és majd-megöl az unalom.

Alig várom,hogy eljöjjenek az egyetemista évek,ahol valamelyest a magam ura vagyok,magamról gondoskodom,normális iskolába járok,szórakozni is eljárok,és felkészítem magam a NAGYBETŰSRE.?!


2015. ápr. 24. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem, mások is ilyen naivak. Sokan. És, isten lássa lelkemet, nem akarlak víz alá nyomni, de közel sem azt fogod kapni, amire vágysz.
2015. ápr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Enis 16/l
2015. ápr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

El vagy te tévedve.

A felsőoktatás a legtöbb helyen szívás, és szivatás. Mintha kivesztek volna a normális tanárok. Persze ha mégis összehozol egy ösztöndíjat és kolit is kapsz (Vagy szülők fenn tudnak tartani neked egy albérletet) akkor lesz időd magaddal is foglalkozni. De ha nem akkor suli mellett meló, aztán még tanulj, hogy készülj

2015. ápr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%

a vizsgákra, és ha ezek után marad időd szórakozni, hobbira, akkor meg fölösleges időpazarlás az egyetem, mert elvileg már tudod amit tanulsz. Max a papír miatt éri meg.

De előre szólok, nem azt fogod kapni amit a filmeken látsz. Szopás a köbön.


Valamiért az üzenetem első felét önhatalmúlag posztolta, ez a másik fele.

2015. ápr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Én utálom az egyetemet, sok felesleges dolgok kell tanulni
2015. ápr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Egyetertek az elozovel. En is azt gondoltam, hogy majd bulizok, csomo lehetosegem lesz hobbikra, stb.

Hat majdnem. Talan a felev elso par heteben meg ez oke is lenne, de aztan tanulas a zh-kra. Aztan jon a vizsgaidoszak, amikor a tarsasagi elet a nullaval egyenlo. Legalabbis az en szakomon. Nem tudom, hogy te mire akarsz menni, de remelem jobb helyzetben leszel, mint en :)

2015. ápr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 piriiiii ***** válasza:
52%

Hú, teljesen megértelek, én is iszonyúan várom már. Most érettségizek, utána lesz még egy szakmai évem (igazából azt is nagyon várom már, imádni fogom, és nem csak azért, mert a mostani napi 8-10 órámhoz képest jövőre csak 3-4 óráim lesznek hivatalosan :D), és utána megyek egyetemre. Művészeti egyetemre, szóval olyan helyre, ami teljesen egy velem, ahol alkothatok és önmagam lehetek, ezért is várom annyira nagyon. A mostani iskolám is nagyon jó, csak lassan rájövök a hibáira, és kinövöm (ezt nem értékként vagy tudásként kell értelmezni, szóval nem mondom, hogy ott már nem tanulhatok többet, hanem egész egyszerűen tovább kell lépnem).

Én egy nagyvárosba járok iskolába, de unalmas és felszínes hely. A fővárosba fogok költözni, amit, kövezzetek meg, de én szeretek.

Azért kihasználom még a mostani könnyű helyzetemet és fejlesztem magamat, ahogyan tudom, tedd ezt Te is. Ja, és nyilván nem most érettségizel, hát megmondom Neked: tanulj! Komolyan. Én elkövettem azt a hibát, hogy a történelem sosem hatott rám és nem érdekelt, egyszóval egy félévben kb. egyszer esett meg, hogy készültem az órára, ennek most érzem a súlyát... sajnos órán sem tudtam odafigyelni, mert a világ legunalmasabb történelem tanárát kaptam meg.

Szóval nem, nem csak Te várod eszméletlenül. :)

2015. ápr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

utolsó.

Ezen vagyok:)

4-es vagyok szinte mindenből,1 ből vagy ötös,ami kell.

és rámegyek a pluszpontokra: jogsi,nyelvvizsga

2015. ápr. 24. 16:45
 9/12 piriiiii ***** válasza:
50%

Az remek eredmény. :)

Akkor csak annyit mondhatok, hajrá!

2015. ápr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A jogsi mióta ad pluszpontot?:DD
2015. ápr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!