Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lépett ki? többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K.akos99 kérdése:

Miért lépett ki? többi lent

Figyelt kérdés

van egy chat oldal, ismeretlenek.me

ott találtam egy lányt délután 2-kor

lehetett vele beszélgetni mindenről, nem volt olyan, mint a többi

küldött olyan (igen, 18+) képeket is, mert azt írta szerinte normális vagyok, velem beszélt eddig a legtöbbet

emailt küldött, face nevet is, de azt nem írta milyen kép, a nevéből meg van 1000...

a végén ennyivel kilépett: "bízz benne, hidd el, megéri" semmi szia, vagy valami...



ezt miért csinálta?


én 15 éves vagyok, ő 14 volt...

bocs a helyesírási hibákért, és köszi előre is a válaszokat :)



2015. ápr. 27. 01:29
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
xd
2015. ápr. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és ez kb 10 óra beszélgetés után....
2015. ápr. 27. 01:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem is volt lány?
2015. ápr. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy szép elköszönés volt. Szerintem egyszerűen ezután nem illett volna utána egy "szia".

Ha pl úgy köszönünk el a barátaimmal, hogy "puszi" vagy "akkor holnap", akkor nem bunkóság nem írni egy szia-t.

A képeken, amiket küldött nincsen rajta az arca vagy a lakóhelyét nem mondta (mondjuk Kiss Anna Budapestből szerintem van sok)? Ha nem találod meg, akkor bukta, lesz másik.

2015. ápr. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
100% hogy lány volt... képeket is kaptam, nem volt fake... exif adatokból meg lehet nézni, hogy fake kép vagy nem.. és úgy is írt, mint egy lány
2015. ápr. 27. 01:37
 6/9 A kérdező kommentje:

#4.


nem írta, hogy kilép...

2015. ápr. 27. 01:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ám, ha egy 14 éves csaj pucér képeket mutogat magáról vadidegen srácoknak akkor ott valami nem stimmel.

Feltehetőleg minden nap megmutogatja valakinek, különben nem lennének a gépén sem.

2015. ápr. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van azon az oldalon egy fake csaj,aki 14-nek adja ki magát,és kepfeltoltes.hu-ról szerez képeket,én is tapasztaltam már....szerintem vele beszéltél
2015. ápr. 27. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ, írtam neki emailt...
2015. ápr. 27. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!