Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, mért hőköltök fel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mért hőköltök fel, mikor egy-egy kérdés alatt leírjuk, hogy magas pasit szeretnénk?

Figyelt kérdés
Itt van például az én esetem. 176 cm magas vagyok, és nem értem, mi abban a rossz, hogy egy 180+ cm-es pasira vágyom. Higgyétek el, nekem sem mindegy, hogy egy ekkora hegyomlás vagyok, de egyszerűen nem érezném jól magam egy alacsonyabb fiú mellett, mert a társadalom ezt "verte" belénk, hogy a férfi a magasabb. Azt viszont már én sem értem, mikor egy alacsony lány akar egy ilyen magas férfit, mikor ő úgymond "beérhetné" egy magasságban hozzá passzolóval.
2015. ápr. 27. 01:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Én azért mert alacsony vagyok, ilyen egyszerű. :D

És amikor egy 150 centis lánytól is azt hallod, hogy neki minimum 185 centi magas fiú kell, akkor az felb4sz idegileg.

2015. ápr. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 opened paradise ***** válasza:
66%

Pedig szerintem azzal sincsen baj,ha alacsony lány akar olyat.

Bár valószínűleg nem hozzám intézted ezt,185-tel általában csendben vagyok :D

2015. ápr. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
0%
gondolom azért hőkölnek fel,mert megeszik a shit-ed szőröstül bőröstül.
2015. ápr. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
20%
A magasság csak egyetlen tényező. Én inkább a tényezők mérhetetlen sokasága miatt vagyok rátok, csajokra kiakadva.
2015. ápr. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
72%
176 hegyomlás? xD Én vagyok 182 és múltkor a fősulin egy akkora csajt láttam, hogy le kellett hajolnia az ajtóknál, mert beverte volna a fejét. Érhettem max a válláig. Na akkor ő mit mondjon?
2015. ápr. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

"Ez már nem az őskor, hogy agyon kelljen verni egy állatot"

Ez nagy!

2015. ápr. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
60%

" Még csak véletlenül se legyenek önálló gondolataid."


Neked vannak? Mert te ugye közel két méter vagy, bevállalnál egy 220-as csajt? :D


Szerintem nincs abban semmi, hogy a kérdező legalább vele azonos magasságú pasit szeretne.

2015. ápr. 27. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 opened paradise ***** válasza:
Nekem is tetszene egy 220-as csaj. Nem kéne létra,lenne egy testőröm és mindig lassúzni vinném :D
2015. ápr. 27. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
A zsiráf is vagány, de azért otthonra mégsem kéne :D
2015. ápr. 27. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
47%
Képzeld el vannak. Mellesleg úgy adod elő mintha minden sarokban 220 centis csajok bujkálnának. Hogy jön ez ide? Amúgy sem 20 centis különbségről volt szó. Nem azzal van a baj hogy azonos magasságot szetezne hanem azzal, hogy azért szeretne mert szerinte ezt várja el a társadalom és majd jól megszólják ha ne adj isten esetleg alacsonyabb a srác egy kicsit.
2015. ápr. 27. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!