Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akarhat tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés
Én 20 éves lány vagyok ő 40 éves férfi. Van hogy órákat telefonálunk, virágot és csokit kapok tőle, haza kísér. Azt mondta hogy tőlem lesz mindig jó kedve ha beszélünk és hogy szép vagyok. A probléma az, hogy van neki felesége (és gyerekei), de a feleségével már nem valami jó a kapcsolata. Szerintetek mit akarhat? Probléma az ekkora korkülönbség?
2015. ápr. 27. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet csak hálás a kellemes társaságért, de lehet többet akar...
2015. ápr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
lefektetni...
2015. ápr. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Először is szerintem sok ez a korkülönbség. Gondolj bele mikor te harminc leszel, ő már ötven. Ez a duma hogy a feleségével nem jó a kapcsolata meg számomra azt jelenti, hogy jó lenne Veled lenni, de mivel családom van ez csak szexkapcsolat lehet. Mérlegelj, hogy neked megéri-e.
2015. ápr. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Szopatni akkar ha szép a pofid!


Kerüld el! Nem normális ekkora korkülönbség.

2015. ápr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Alapvetően nem a korkülönbség a probléma, hanem a "család"!


Most borítékolom neked, hogy akármit is mond, annak a pasinak 99 %-ig biztos, hogy "csak" szeretőnek kellesz! Többet ne is remélj tőle! Ha ez neked megfelelő szerepkör, akkor hajrá, ha nem akkor kezd el szépen leépíteni, mert később rosszabb lesz!


Persze, aki ilyen típus és a pasi is "pénzes", akkor így lehet a hölgynek könnyen autóhoz, bundához, egzotikus nyaraláshoz jutni! :)

2015. ápr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#5: Van munkám és saját pénzem nem kell egy pasié sem, ő pedig nem gazdag, sőt olyan szakmája van amit sokan lenéznek :D

2015. ápr. 27. 09:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A világért sem akartalak megbántani! Nem személyes célzás volt, hanem úgy általánosságban arra értettem, aki "ilyen" tipúsu! :)

2015. ápr. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Persze igazad is van, sokan ilyenek. :) Csak én nem tudom hogy mit szólnék a "szerető" szerephez mert nem voltam még ilyen helyzetben.
2015. ápr. 27. 09:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz, akkor nem is vágysz erre a szerepkörre!


Mint írtad, Te nem vagy az a típus aki ezáltal szeretne extra ajándékokhoz jutni! Akkor meg minek?


A pasi szinte biztos, hogy nem fogja a családját rád lecserélni, egyszerűen csak 20 év után vágyik a "pipihusira"! Tehát hiába is vágsz bele ebbe a "harmadik" fél szerepébe azzal, hogy eszer csak a tiéd lesz, előbb-utóbb rájössz, nem lesz sosem.

Így mindig is Te lehetsz az a harmadik, akinek folyton alkalmazkodnia kell a másik kettőhöz. Mindig háttérbe fogsz szorulni a feleségével szemben.

Titokban kell találkoznotok, nem bújhattok össze nyilvános helyen, nehogy valaki meglásson, stb.


És lehet, hogy időközben emiatt a szerintem "megalázó" szerep miatt elmész a nagy "Ő" mellett, mert nem veszed észre.


Nem mellesleg a környezetes is elítél majd, hogy egy nős pasi szeretője vagy. A barátaid és a családod elfordul tőled.

Rajtam kívül senki sem fogja elhinni, hogy nem valamilyen önös érdekből vezérelve teszed mindezt.


Végezetül, ha pedig valamilyen csoda folytán idővel mégis lecserélné a feleségét rád és csak Te lennél neki, akkor hogyan is bízhatnál meg majd benne?

Ha egyszer megtette, hogy seretőt tartott, akkor nem lehetsz benne sosem biztos, hogy máskor nem fogja megtenni, immár melletted!


Biztos kell neked ez? :)

2015. ápr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!