Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pettingeles kozbe a baratomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pettingeles kozbe a baratomnak volt elovaladeka, es kesobb hozza nyúlt a nemiszervehez (épp egy keveset) majd utana megint hozzam. Lehet mar megszáradt vagy valami es nem került a kezére (kicsivel azelőtt wc-n is volt). Kell feljek?

Figyelt kérdés
. Kell feljek hogy terhes leszek vagy igy nem sok a valószínűsége es a nőgyógyászz de kell felkeressem?

2015. ápr. 27. 10:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kérdés van e gólya a közeletekben, mert ha igen, akkor esélyes hogy lepottyant egy oázós csomagot... (vagyis azt már a varjú hozná, mert tél lesz akkorra)


Komolyra fordítva, ettől nem lehetsz terhes.

2015. ápr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne izguld túl a dolgot, kb annyi az esélyed igy a terhességre mint egy lottó5ösre. Ezzel együtt legközelebb figyelj jobban. Fütyi után punci ugyanazzal a kézzel ne legyen fogdosva kézmosás nélkül, ennyi.
2015. ápr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És a hasam attól fájhat, mert túl mélyre nyúlt? (ez biztos mert éreztem)
2015. ápr. 27. 18:24
 4/14 anonim ***** válasza:
fájhat bizony.. azért általában 1 ap után el szokott múlni úgy hallottam lányoktól. adj neki 1-2 nap pihit, addig ne bolygasd
2015. ápr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
akkor nem lehet terhesség előjele vagy hasonló? még a másikhoz hozzátenném, hogy ha később ért magához és utána hozzám, akkor elméletileg a evegőn a spermiumok el kellett volna haljanak nem? tehát tényleg nem érdemes emiatt nőgyógyászhot menni, nem? és hát kb 1 napja fáj a hasm, de nem mindig, remélem holnapra elmúlik
2015. ápr. 27. 18:42
 6/14 A kérdező kommentje:
nagyon remélem csak túlizgulom és túlreagálom
2015. ápr. 27. 19:08
 7/14 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon kezdek félni, hasam is nagyon fáj. valakii, koönyörgöm
2015. ápr. 27. 20:07
 8/14 anonim ***** válasza:

sztem a terhességnek nem előjele az alhasi fájdalom, de ezt inkább olyan mondja meg, aki volt már terhes..

szerintem túlizgulod, de ha megnyugtatna, és holnap is fáj a hasad, menj el egy nőgyógyászhoz, az sosem árt

2015. ápr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
eg ykisebb hányingert is bemesélhettem magamnak? vagyis annyira izgultam meg minden, hogy azmiatt jelentkezett? nem is olyan hányinger csak hasonló, de fura érzés. azt tudom, hogy el kell teljen egy kis idő (7-10nap) miután az a terhességre utal. Vagy mégis menjek el nőgyógyászhoz? kiröhögtetem magam?
2015. ápr. 28. 06:31
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne parázz már ennyire, attól vagy rosszul. Ettől kb nulla az esélye a gyereknek. Én múltkor pontosan peteéréskor voltam együtt a barátommal, megszakításos módszerrel- amit épphogy sikerült, ha sikerült kikapnia, mégse lettem terhes (vállalom a kockázatot, elég idős vagyok már hozzá- mielőtt lehurrogtok), szóval neked végképp nincs esélyed rá. A spermiumoknak be kell jutni a méhbe, és a kézről- főleg miután levegőn is voltak, igen kicsi az esélye, hogy ez sikerül nekik. Ráadásul az előváladékban azért elég minimálisan vannak. Szerintem vegyél egy tesztet, csak hogy megnyugodj :)
2015. ápr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!