Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzi még valaki időnként úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzi még valaki időnként úgy, hogy nem érti a nőket, nem tud velük normálisan kommunikálni és nem lesz soha normális kapcsolata?

Figyelt kérdés
19 éves múltam és még csak barátnő szituáció közelében sem voltam. Van innen bármilyen esély, hogy normális kapcsolata legyen az embernek?

2015. ápr. 29. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok, de teljes mértékig leszarom.
2015. ápr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ezért nem lesz, hanem mert csúnyák vagyunk.
2015. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hááát akkor ez így is fog maradni :)
2015. ápr. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
A lányok abszolút a külsőségekre mennek, szóval aki nem gazdag, nem jóképű, az alapból megy a levesbe még a normálisabbnak tűnő nők szemében is!
2015. ápr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én se értem őket, ráadásul tényleg csak a bunkó helyes srácokr abuknak
2015. ápr. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Érzelmen már túljutottam, most már tudom, hogy nem lesz senkim.


26F

2015. ápr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugi! Ebben a korban még a lányok tök érthetetlenül kommunikálnak. Érettebb fejjel sokan megtanulunk "férfiul", nekem is 25 körül sikerült először. De azóta nagyon tisztán, nyíltan és egyszerűen kommunikálom az érzéseimet, vágyaimat, esetleges elvárásaimat.


És ezt nemcsak életem párja, de kollégák, ismerősök is tanúsítják, szeretnek pl. velem dolgozni, mert őszinte és nyílt légkört tudunk teremteni.


Szóval nyugi. lesz ez még jobb!


30/N

2015. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!