Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma halani :D van egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma halani :D van egy kis problémám. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval van itt egy fiú.. szeretem őt.. nagyon.. nem tudom nem szeretni, pedig nem is szoktunk találkozni szinte soha. Már számtalanszor összetörte a szivem és megutált az érzéseimért, de én akkor is szeretem.. egyre távolabb igyekszem kerülni tőle, ha átjön a tesvéremhez akkor a szobámba behúzódok a sarokba.. nem tudom mi ez a hülyeség ami történik velem.. valószínüleg a saját hülyeségem...

2015. ápr. 30. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
hát nálatok se a szomszéd a hülye az 100%..
2015. ápr. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bandi6891 ***** válasza:

hát ez most micsoda így leírva...


Élőbe látnám biztos napokig nem jutnák dűlőre...


Egy dologra tudok csak felelni,igen ez a te hülyeséged.

2015. ápr. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!