Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért csinálják azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért csinálják azt, hogy jutalmaznak a szexszel?

Figyelt kérdés
Vagy éppen büntetnek annak megvonásával? Amikor ők is élvezik!

2015. ápr. 30. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Hmm aki ilyet csinál az egyszer játsza be velem, onnantól szingli vagyok.
2015. ápr. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Mert Te annak tekinted.
2015. ápr. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Ezt csak az ilyen szerencsétlen papucs nyomorultakkal lehet megtenni. Egy igaz férfi úgy baxná ki, hogy a lába sem éri a Földet.
2015. ápr. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Mert pitizel érte, ahelyett, hogy kidobnád az ilyen csajt.
2015. ápr. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapjáraton én is úgy vagyok vele, hogy ezzel nem "büntetem" a barátomat, hogy megvonom tőle, mert amúgy is én sokkal sűrűbben kívánom. De ha megbánt, vagy direkt kicsesz velem, akkor a tökömnek sincs kedve szexhez vele. (Nem, nincs tököm, csak káromkodtam.)
2015. ápr. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Egy életképes párkapcsolatban az ilyen falyta sakkban tartás tabu. A szexet nem szabad ilyesmire használni,aki pedig megteszi,az nem érdemel kapcsolatot. A férfiak helyében én sem engedném az ilyet,ne legyetek papucsok :) 18/L
2015. ápr. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%

1. nem mindegyik élvezi.

2. azért jutalmaznak, büntetnek, mert titeket férfiakat semmi mással nem lehet szinte lekenyerezni. vagy max a számítógépes játékok érdekelhetnek még benneteket a dugáson kívül...

2015. máj. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van egy bizonyos intelligenciaszint, ami fölött ez a kérdés fel sem merül. Vigyázz, ne menj ez alá.
2015. máj. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Ugyan. Azért csinálják, mert a szex a férfiak számára elengedhetetlen bizonyos kor felett. Mondhatni a legegyszerűbb és leghatásosabb módszer, hogy a nő bármi elérjen. És a nők ki is használják ezt, sőt, vissza is élnek vele. Többek között ezért van egyre több tapasztalatlan huszonéves férfi. Mert ugye nincs mindenkinek adonisz teste meg ellenállhatatlan szövege. Viszont egy tök átlagos lány is simán válogathat, akkor meg ugye minek választaná a kívülről gyengébbet. Az irónia az egészben, hogy jóformán alig látok működő kapcsolatot a környezetemben, ahol ne mindennapi ordibálások lennének vagy az egyik fél ne kúrna félre évek óta. Ergo a szomorú igazság, hogy a nők idősebb korukra se jönnek rá, hogy nem minden a felszín. Tisztelet a nagyon kevés kívételnek.
2015. máj. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jól van már utolsó. Attól még, hogy valaki tapasztalatlan még lehetne benne némi méltóság és önérzet. De ha valakinek Ennyire fontos hogy megkapja a jutalom szexfalatokat akkor ne sírjon.
2015. máj. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!