Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy, oszt társam, fiú. Év elején iszonyatosan jóba voltunk, mindent elmondtam neki. Egyszer iszonyatosan össze vesztünk, de annyira, hogy ém ilyennszinten senkivel nem vesztem még össze. És mindent amit elmondtam neki felhasználta ellenem, minden barátomat ellenem fordította, mondjuk így 4 hónap után velük kibékültem, de azok a szivatások után soha többé nem lesz semmi ugyanaz. És nem értem miért jó neki, hogy minden utolsó nem tudom minek elmond, pedig nem tettem semmit, nagyon hiányzik mert picit megszerettem, ezért raktam ebbe a kategóriába. Csak tudom, ha ezeket elmondanám neki, semmi se változna. Nagyon kérlek ne fikázzatok, tényleg teljesen kivagyok borulva. 14,L
2015. máj. 2. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Aki így bánik velem, őt egy életre kitörlöm az emlékeimből. Inkább keresek olyat, aki normális és ha megígéri, hogy köztünk marad valami, azt akkor is tartja, ha véletlen összeveszünk.
2015. máj. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 14 eves fiuk meg nem gondolkoznak, nagyon gyerekesek (akinek nem inge...) megertem hogy rosszul esik, es gusztustalan is amit csinalt, de nem tudsz tenni semmit. Keress okosabb, kedvesebb es idosebb baratokat, es ne bizz meg ilyen konnyen akarkiben.
2015. máj. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából nálam csak idősebb barátaim vannak, és ős is azt mondja magáról, hogy érettebb a korosztályánál. Persze én sem voltam egy szent, nekem is voltak hibáim, megsértődtem, de egyetlen egy titkát nem mondtam el, nem beszéltem ki, nem uszítottam rá senkit.
2015. máj. 2. 12:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Mind azt mondja, hogy éretteb, vágj vissza a kis gcinek, vagy vallj szerelmet.
2015. máj. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Annyira már nem szeretem, meg nem adok még egy okot, hogy bánthasson. Igazából sose szerettem nagyon nagyon csak valami kötődés. Nem tudom elmagyarázni...
2015. máj. 2. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!