Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is odavagytok a katona...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is odavagytok a katona srácokért? Engem mindig felizgatnak ha látok egyet. Ti is így vagytok vele?

Figyelt kérdés
De nem csak ők, hanem a sima terepnadrágos srácok is izgatnak. És állandóan járok katonai ruha boltokba és vásárolok terep cuccokat. Szerintem ilyen fétisem van.

2015. máj. 2. 13:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Engem nem izgatnak egyáltalán.
2015. máj. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Aha :D

Engem még a német fiúk izgatnak ennyire :D ha tudsz egyet szólj

16/L

2015. máj. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem, nekem nincs ilyen fétisem
2015. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok de nekem is nagyon tetszenek a terepes dolgok :D de a magyar gyakorló , katonai ruha az nem az nem vmi jó főleg a téli kabát a mikádó az undorító és nem sok mindenre jó
2015. máj. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
engem a sima terepnadrágos srácok nem izgitanak de a katonák nagyon
2015. máj. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azért jó látni, hogy csak akadnak akiknek bejönnek a katonák. Csak hát élőben még nem vettem észre ezt a nagy rajongást inkább az ellenkezőjét.

25F (katona)

2015. máj. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én se vettem észre h jobban érdekelném a nőket, viszont meglepődnek amikor kiderül rólam ...
2015. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Biztos akkor is tetszenének, ha elmondanák hány embert mészároltak le a Közel-keleten, akár civileket is.
2015. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#2

Akkor összeveszel a kérdezővel ha lát valamelyikőtök egy német katonát? :D

2015. máj. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6. Egyetértek veled. (katona)
2015. máj. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!