Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy általában véve mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy általában véve mi a véleményetek az olyan nőről, akinek volt egyéjszakás kalandja?

Figyelt kérdés
2015. máj. 2. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
ugyanmár... akinek nem volt, azzal lehet a gond inkább
2015. máj. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt hogy vevő az egyéjszakás kelendokra.
2015. máj. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Nincs gond azzal sem, akinek volt és azzal sem, akinek nem volt.
2015. máj. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Semmiben sem másabb, mint egy férfiról. Azaz semmi.
2015. máj. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor sokan miért itélik el és miért tartják könnyü vérünek,akinek volt ilyenbe része?
2015. máj. 2. 16:17
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokan?


Akik mégis, azok előítéletesek, régimódiak és legfőképpen kettős mércével mérnek.

2015. máj. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, mert kíváncsi voltam, kalandvágy.

Ettől még épp erkölcsi rendszerrel rendelkezem szerintem :)

Aki ezt elítéli, az valóban előítéletes/prűd/képmutató ...stb.

23/N

2015. máj. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan semmi. Annak idején nekem is volt egy-kettő, egyedülállóként. Ha valaki meg elítél érte az sem zavar, az az ő dolga, nekem közöm nincs hozzá.
2015. máj. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez az ítélet abból az időszakból származik, amikor még nem, vagy sokkal nehezebben védekeztek a nők. Akkor egy egyéjszakás kaland a nő számára jelentett hatalmas kockázatot, azaz nemkívánt terhességet.


A védekezéssel ez a különbség már erősen lecsökkent, de nem egyenlítődött ki, hiszen egyik fogamzásgátló módszer sem 100%-os (meg ott a DNS teszt, meg a gyerektartás), másrészt ezen a téren a régi beidegződések okkal nehezen halnak ki, hiszen különösen fontos dologról van szó.


Tehát régi berögzült reakció (ami régen nagyon is jogos volt), illetve még a mai nap is nagyobb a nők számára a kockázat, mint a férfiak számára.

2015. máj. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előző voltam: illetve pl. a HPV esetében jóval súlyosabb a fertőzés következménye (méhnyakrák) a nőkre nézve bizonyos variánsok esetén, de a többi fertőzésnél nem tudom, hogy vannak-e ilyen különbségek.
2015. máj. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!