Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelentett ez? Csak a pia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentett ez? Csak a pia miatt volt?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt voltam bulizni 2 barátnőmmel meg 2 sráccal. Amikor hajnalban mentünk haza, nagyon fáztam, és az egyik fiú rámadta a kabátját. Meg rémlik hogy párszor át is karolt:) Nem tudom ő mennyit ivott, én már be voltam csiccsentve, nem emlékszem mindenre.:) Amúgy nem régóta ismerem a fiút. Mit gondoltok miért csinálta?

2015. máj. 3. 09:40
 1/7 anonim válasza:
Nem kell belelátni semmit. A fiúk kedvesek is tudnak lenni,és valószínűleg jó benyomást akart tenni,vagy egyszerűen csak megsajnált.
2015. máj. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én sosem járnék olyan csajjal, aki állandóan részeg.Dugni dugnálak, ez a srác is járna veled és megdugna ennyire tartjuk az ilyen csajokat, mi fiúk. ;)
2015. máj. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van hogy a fiúk ok nélkül kedvesek..


Vagy meg akart fektetni..

2015. máj. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ok nélküli kedves fiú nagyon ritka, aki nem akar tőled többet:D szóval nyugodtan hiheted hogy akar valamit:)
2015. máj. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2: milyen "ilyen" csaj? Nem az a fajta vagyok aki minden hétvégén seggrészeg, és ezt a fiú is tudja.:) Csak a majális miatt ittam, nem is rúgtam be, hiszen akkor nem emlékeznék ennyi mindenre. Inkább csak ittas voltam.

De amúgy kiderült hogy tényleg akar valamit.:D

2015. máj. 3. 17:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Lovagiasságról nem hallottál még?
2015. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De igen utolsó, csak sajnos nem sok mai srácban van meg.:/
2015. máj. 4. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!