Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nők csak külső alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők csak külső alapján választanak, akkor miért csodálkoznak hogy szar a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Tudom, mert pozitívan és negatívan is érint a dolog.


Vannak lányok, akiknek nem jövök be és vannak lányok, akiknek bejövök.


És nagyon kiábrándító, hogy azokkal, akiknek bejövök nem alakulhat ki komoly kapcsolat, mert a felszínesség miatt mindenféle komolyabb érzelmi életre alkalmatlanok?


30 fölött talán beérnek és lelkileg is gazdagodnak?


2015. máj. 3. 10:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
32%
hagyjad ezek sosem fognak megjavulni asszony verve jó szól a mondás! XD
2015. máj. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
41%
Nem, a nőknek semmilyen korban nem számít a személyiség meg a belső. Fiatalabb korban a kinézet az elsődleges szempontjuk, idősebb korban a pénz. Ezek fontosabbak nekik, mint hogy jól érezzék magukat a kapcsolatban.
2015. máj. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
16%

A nők sosem a külső alapján választanak/választottak! El vagy tévedve...


Nekik nagyon is fontos a belső! Bőrülés, klíma...stb.

2015. máj. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Talán az udvarlás az, ami hiányzik.


Udvarolhatok olyannak, akinek nem jövök be külsőleg, nem lesz semmi.


És mondhatom azt hogy "csak egy éjszakára kellesz" egy olyan lánynak, akinek bejövök és mégsem ijesztem el ezzel...

2015. máj. 3. 10:28
 5/24 anonim ***** válasza:
55%

Ezért nem választottam sosem külsőre. Mindig attól akartam többet, akivel jól kijöttem és figyelmes is volt irántam. Talán azért van egy ideje boldog kapcsolatom.

De hidd el egy jóképű és nem jóképű srác is lehet kedves és jófej, aki beindít.

2015. máj. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
44%
Gondolom te se a csúnyább lányokhoz mész oda..Mindenképp fontos a külső vonzalom is. Te se vagy más mint azok a lányok..
2015. máj. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
33%
Fiatal korban a külső és az anyagi biztonság kell nekik. Később meg a friss husi jó kielégítő farok.
2015. máj. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

5-ös: minden tapasztalatomat leírtam...


ezt tapasztaltam eddig. pedig már 26 vagyok és nem ma kezdtem a "csajozást".


olyan dolgokat is láttam, hogy csoda hogy még nem ábrándultam ki ebből az egészből.

2015. máj. 3. 10:30
 9/24 anonim ***** válasza:
Ez a 100 forintos kérdés!
2015. máj. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért a külső is nagyon sokat számít, de itt inkább a megjelenés ami fontos.


Persze én nekem idősebb barátnőm van aki eléggé megkomolyodott nála is fontos a külső, csak neki pont én vagyok az aki bejön, viszont ő idősebb is nálam 7 évvel mert idén lesz 30 éves és 1 éve jöttünk össze. Nekem ő megmondta régebben hogy az ő korában már a belső jobban számít mint a külső, de ő a belsőt inkább az érettség és a komolyság miatt nézi leginkább. Én meg koromhoz képest sokkal komolyabb vagyok, és érettebb a sok velem egykorú lánynak ezért nem jövök be mert nálam nem az állandó bulizásról és hülyéskedésről szól az élet.

2015. máj. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!