Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar tőlem? 17 vagyok, ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem? 17 vagyok, ő meg 28!

Figyelt kérdés

Próbálom legrövidebben leírni a sztorit.

17 éves vagyok, sokak szerint szép lány, nem vagyok beképzelt, mert tudom, mik a hibáim, de van egészséges önbizalmam. Általában mindig idősebb pasik nyomulnak, ami amúgy nem zavar, mert a korombeli srácokkal nem igazán értek szót, de azthiszem most én is átléptem egy határt. Pár hete, vagy egy hónapja ismertem meg egy férfit, aki 28 éves. Az első perctől tisztában volt a korommal, de mégis nagyon rámenős volt, folyamatosan keresett, érdeklődött, udvarolt, stb. És hát kár lenne tagadnom hogy belsőre és külsőre is nagyon bejön, tökéletes férfi. Csak a kora....meg sokat mesélt, csomószor találtam magamat a lakásán, egész éjjel boroztunk, beszélgettünk, rengeteg mindent mesélt, hogy volt menyasszonya, de ő felbontotta az eljegyzést, meg hasonlók. A lényeg, hogy az ilyen éjszakákon mindig egyre és egyre tovább mentünk, tegnap pedig "megkapott mindent, amit akart". Nem bántam meg, mert csodálatos volt, csak azt furcsálltam, hogy kb. nem hajított ki utána azonnal. Nekem végig meggyőződésem volt, hogy csak szexre hajt, ennek ellenére ma ágyba hozta a reggelit, elkezdett tervezgetni, hogy menjek le vele jövőhéten vidékre, töltsük együtt a hétvégét...teljesen lesokkolt.

Egy ember tud róla, a legjobb barátnőm, de ő is csak úgy, hogy egy szórakozóhelyen látott meg minket, félreérthetetlen helyzetben.

Nem tudom mit tegyek, nagyon vonz, nagyon odavagyok érte, elvette az eszem, de most kicsit ráparáztam, hogy ennyire belelovalta magát a dologba. A szüleimnek sem mondtam el, tuti, hogy kiborulnának, nem tudom hogy adnám be nekik, ha belemegyek abba a hétvégébe. Segítsetek lécci, ha van elképzelésetek


2015. máj. 3. 10:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ha jól ismered és úgy érzed megbízható akkor szerintem lehetsz vele együtt.
2015. máj. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
27%
Köztem és a férjem között is ennyi a korkülönbség. Mi ezzel a baj? Mért gondolod, hogy ki kellett volna hajítania? Férfiaknál is eljön az idő, amikor meg akarnak állapodni. Te meg igen hamvas vagy.2-3 év múlva, vagy tanulmányaid befejezése után hozzá is mehetsz.
2015. máj. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Végül is miért ne próbálhatnád meg. Nekem is mindig minimum 10-12 év eltérés volt minden komoly kapcsolatomban,és Jó volt. Simán lehetsz vele boldog ameddig szereted,vagy Ő téged,és megbecsülitek egymást.
2015. máj. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
32%
én is a fiatalabb láynokhoz vonzódom, nincs ebben semmi nagy dolog, a kor csak egy szám ideje lenne megérteni végre!
2015. máj. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
35%
A szüleidnek ne mond el, mert akkor addig élsz. A szüleid helyében én pszichológushoz küldenélek. Egyértelmü, csak dugni akar, azért akar megtartani. Egy felnött férfi ezért hajt kislányokra, semmi komolyabb. Egyszerüen élvezi a gelyzetet, hogy van egy buta kis liba, aki szétteszi neki a lábát. Melyik férfi nem élne vissza ezzel a helyzettel? Gondolj bele, ha esetleg komolyabb lenne a dolog pl vele akarsz élni akkor 10-20 év múlva nagyon meg fogod szívni, mikor ö 40-50 lesz, te meg egy gyönyörű 20-30 as nő. Szóval annyit tudok mindani, hogy szépen közrejátszol a kihasználásodban. A korodbeliek között is van normalis hozzád illő. Csak neked apakomplexusod van. Megértem, van autója, háza, pénze. DE el kell egyszer oda juss, hogy ne tartsanak el, legyen saját kereseted. Gondold magad az ő helyébe. Felnőtt érett férfi, munkával, házzal stb. Még is mit akarna egy 17 éves otthonlakó sulis kislánytól? Családot? Házasságot? Együttélést? Nem. Csak annyit, hogy felizgatja, hogy ennyi idősen van egy kislány, aki szétteszi neki a lábát és ezt ki fogja használni amíg bedölsz neki. Rajtad már nem lehet segíteni. Ez így fog maradni. Megint felvisz, megint leitat, megint megdug, csak ezt egyre sűrübben, ugye mert el akar vinni vidékre ahol kénye kedve szerint fog gerincrevágni téged. De ezzel semmi gond ha apakomplexusod van, a vagyonra mész, izgulsz az idősebb pasikra és nagyon szeretsz dugni. Ebből normális kapcsolat sosem lesz, túl nagy a korkülömbség.
2015. máj. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
El kell fogadtatnod a pasit a szüleiddel,csak így fog menni.Ehhez mind kelletek,főleg a pasi.Ha jó benyomást tesz meg fogják kedvelni,de ne áruljátok el,hogy már dugtok mert az anyukádnak nem lesz a kedvére.
2015. máj. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Az tény hogy túl fiatal vagy hozzá..

Többet akar tőled láthatólag, de ez szerintem túl nagy korkülönbség, ilyen korban..

Nem értem amúgy hogy nem értessz szót a veled egykorúakkal? :o


18/F

2015. máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, 5-ös, de ne dobálózz azzal a szóval hogy apakomplexus, mert az nagyon nem ezt jelenti. 20-30 évet, nem 11-et.
2015. máj. 3. 10:59
 9/22 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de vannak 28 évesek, akik 14 évesekre hajtanak, szóval mi ezen a meglepő?
2015. máj. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

De ez ezt jelenti, mikor egy lány nem egészségesen a korabeliekhez vonzódik, hanem idős pasikhoz. Meg lehet érteni, nekik van kocsijuk, pénzük, házuk. Biztos nem foglalkoznál vele, ha munkanelkuli lenne aki még az anyjánál lakik. Ez az apakomplexus.

És ez a helyzet is mutatja, mennyire ostoba vagy, mert arra gondolsz, hogy jaj most milyen jo dugni, meg kis pics* létemre van egy pedó pasim akinek sok pénze van, de abba már nem, mi lesz sok év múlva. Bár ez a kapcsolat nem is a szeretetre fog épülni, mert nagy a korkülömbség, és ki ne dugna egy fiatal buta libát?? Találnál te magadnak a korodbeliek között neked valót, csak tudod mért nem találsz? Mert nincs kocsijuk, házuk, pénzük. Ennyi. :) nincs ezen mit szépíteni. Gondolom annyira már nem nagy az arcod, hogy oda állj szüleid elé és ezt felvállald, hogy anya apa, van egy 28 éves pasim, aki le szokott itatni meg felvisz a lakására és le is fekszünk. Tudod miért titkolod ezt? Mert valójában te is tudod, hogy ez egy nem normális kapcsolat. Ha normális szüleid lennének, akkor a pasi ellen távoltartási végzést szereznének, téged meg beutalnának egy orvoshoz, aki rendbehozza az elmédet. De addig is jó dugást! :)

2015. máj. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!