Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább, flört tippek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább, flört tippek, amik nem túl szánalmasak?!

Figyelt kérdés

Fél éve tetszik egy srác.

Kb 3napja ráírtam és válaszolt.Látásból tudta ki vagyok,így beszélni kezdtünk.

17 leszek, ő 18.

Elmesélte,hogy apukája meghalt kiskorában meg ilyenek.Képet küldött arról,hogy mit csinál meg ilyenek.Mondjuk néha 1-2órát kell várni a válaszára,de elfoglalt,így ezzel nincs probléma.

Viszont nem szeretnék mindig én ráírni facen meg ilyenek.

Ha legközelebb beszélünk,akkor hogyan érjem el,hogy ő is keressen a továbbiakban?

Közös dolgok sora rengetek...kedvenc banda,stílus egyezik...

De félek...még soha nem volt komolyan dolgom fiuval...ő az első aki igazán tetszik!:( :)



2015. máj. 4. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy facebookozáson kívül szokott-e mást is csinálni szabadidejében, ha nem hülye ebből veszi a lapot.
2015. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noa-noel válasza:
Már nem olyan világot élünk, amikbe mi lányok mindig szerelmesek vagyunk, fiú aki tetszik nekünk megtetszek neki elkezd udvarolni stb. NEM sajnos muszáj felnőnünk a szerelem csak a filmekben olyan egyszerű és szép, 18 éves lány vagyok nekem sincs sok tapasztalatom benne, de szerintem interneten keresztül ne félj, ha nem akarna veled beszélni vissza sem írna neked, FŐLEG nem mesélne a személyes dolgairól, nyugodtan írj csak neki te, esetleg egy zenét elküldhetsz neki és véleményt kérhetsz tőle csak úgy spontán köszönés nélkül, néha bejön a fiúknál, ha a lány kezdeményez és lazán veszi a dolgokat. Nyugodtan utalhatsz rá hogy menni akarsz valahova, kérdezd meg neki mi a programja ha érdeklődik irántad érezni fogod, talán felajánlja hogy elkísér! Én szorítok neked! Ne félj!
2015. máj. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! Épp most irta,hogy jol ment az erettsegije:) repesek:3 :)
2015. máj. 4. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!