Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak buliban jönnek oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak buliban jönnek oda hozzám ismerkedni a fiúk?

Figyelt kérdés

Neten szoktak még írni olykor,hogy megismernének..de ezen és a bulin kívül szinte sehol nem jön oda hozzám senki ismerkedni.


Szeretek új embereket megismerni , megnyílni,habár igaz,hogy ehhez idő kell.


Nem tartom magam se többnek,se kevesebbnek ,mint ami vagyok, legalábbis szerintem.

Buliban mindig akadnak fiúk,akik közelednének , és van,hogy nekem is szimpatikus az illető, és nem zárkózom el a bulis ismerkedéstől,de kicsit rossz,hogy buliba kell ahhoz mennem,h új embereket ismerjek meg..


Mit gondoltok, mi lehet a hiba?


19L


2015. máj. 4. 17:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hozzám még buliban sem jönnek oda.
2015. máj. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Mert csak pár pia után látnak elég vonzónak a kezdeményezéshez.
2015. máj. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Mert a buliban a magabiztos fiuk vannak.. Utcan meg egy onbizalomhianyos fiu nem fog odamenni hozzad
2015. máj. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
De ha most rád ír valaki annak se válaszolsz, nem?:D
2015. máj. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek többnyire csak neten és bulikban ismerkednek.
2015. máj. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mert csak pár pia után látnak elég vonzónak a kezdeményezéshez.


és aki nem iszik ?

volt már rá példa. :D

2015. máj. 4. 17:29
 7/14 anonim válasza:
ezek eddig buta válaszok --> ez van most sajnos ilyen a világ , vagy túl félénkek vagy beképzeltek de szerintem te is nyugodtan odamehetsz bárkihez akit szeretnél megismerni ez a 21.század elvileg...ha pedig hulyén jon ki hogy most odamenj valakihez de mégis megismerkednél vele kérdezd meg mennyi az ido ,stb. alap dolgokat kerdezz és vesd be a noiességedet hogy felfigyeljenek :)
2015. máj. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

6#

Az vak volt. xd

2015. máj. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
bocsi a 3. és 5. válaszíronak ebben egyetértek a 6. válaszíro vagyok csak ti gyorsabban és tomorebben fogalmaztatok :)
2015. máj. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Jaguar : oké,h kitettem a kérdést,és azt írsz rá ,amit akarsz, de tudtommal nem tudod,hogy hogyan nézek ki.

így a válaszoddal nem tudok mit kezdeni:D


tudom,h én is ismerkedhetnék lány létemre.. de valahogy ez nem jellemző rám,inkább akkor,ha közös ismerős által találkozok valakivel,de így random emberekkel nem szokásom.

2015. máj. 4. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!