Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az, akibe még talán mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, akibe még talán mindig szerelmes vagyok, nem köszöntött meg születésnapom alkalmából, és ez nagyon rosszul esett. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, és pár hónapig együtt voltunk, egyszer taliztunk is. Nagyon szerelmes voltam belé, és elmondása szerint ő is szeretett engem. Ám rengeteg volt a vita, emiatt szakítottunk, de beszélgettünk még utána sokszor, viszont a viták ugyanúgy megmaradtak. Elég sokszor megbeszéltük, ki mikor született, mikor van a szülinapja. Nekem ma van, amit ő nagyon jól tud, és kétlem hogy elfelejtett volna, mivel neki is ebben a hónapban van, a hónap vége fele. És beszéltünk is erről párszor. Már egy jó ideje nem beszélgetünk fb-n, ami eleve rosszul esik. Nem ír, nem keres, nem hiányzok neki...szerintem már azt sem tudja ki vagyok. Óriási fájdalmat okoz ezzel, mivel tavaly nyáron éjjel-nappal beszélgettünk. Most olyanok vagyunk, mint két idegen, akiknek soha semmi közük sem volt egymáshoz. Én már ebbe belebetegedtem, nem is egyszer. Fb-n nem is ismerősöm, bizonyos okok miatt. Én januárba névnapján felköszöntöttem azok ellenére, hogy akkor sem beszéltünk pár napig. Most ő ezt nem tette meg, mégcsak rám sem írt, hogy "boldogat" vagy valami...bárminek örülnék. Tudom, hogy most nem tudok mit csinálni azzal, ha én neki ennyit jelentettem, és ilyen könnyedén túl lépett rajtam, de nekem ez nem megy így egyik napról a másikra. Nagyon rosszul esik, hogy még olyan fiúk is megköszöntöttek akikkel sosem szoktam beszélgetni, vagy volt egy olyan fiú akivel még tényleg sosem beszélgettem, és ő mégis megköszöntött.

Most semmit sem tudok tenni, csak annyit hogyha neki lesz szülinapja én sem köszöntöm meg, igaz?

Ez most fájt tőle..nagyon is.

Köszönöm annak aki elolvassa, igazából tudom hogy nem tudok tenni semmit sem, de olyan jó volt ezt most ide le írni, mert nem tudtam senkivel sem megbeszélni.. :(


2015. máj. 4. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
ekkora fájdalmat okoz egy sablon üzenet írása az üzenőfaladra facebookon...? Te jó ég...
2015. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hopsz ott elírtam. Hogy nagyon rosszul esett hogy ő nem köszöntött meg, de olyan fiúk megköszöntöttek akikkel sosem szoktam beszélgetni*
2015. máj. 4. 19:11
 3/7 A kérdező kommentje:

igen ekkora fájdalmat okoz mert régen nem ez volt..:)

de mindegy sértő válaszok nem érdekelnek, főleg nem a szülinapomon:)

2015. máj. 4. 19:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Úgy látszik ma egy ilyen csillagállás van, mindenki ezeket a fránya köszöntéseket hiányolja itt.


Na és, nem mindegy hogy megköszönt és úgy nem kellesz neki, vagy nem köszönt meg és úgy nem kellesz neki?

Elhiszem, hogy szar, de egy szülinapi köszöntés nem hoz össze titeket.

2015. máj. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szakítottatok, de még ezután is vitáztok, nem vagytok ismerősök (gondolom MÁR nem vagytok bizonyos okokból...), nem beszéltek... Szerintem olyan pontra jutott a kapcsolatotok, ahol természetes, ha tartja a távolságot és nem köszönt meg. Talán még az is lehet, hogy mindkettőtöknek jót tesz ezzel, de ettől függetlenül érthető viselkedés. Ha akarsz még valamit ettől az egésztől, akkor szerintem nyiss felé te és köszöntsd majd meg, kezdeményezz beszélgetést, ha pedig úgy érzed, hogy elég volt, akkor hagyd annyiban, felejtsd el, ha tudod.
2015. máj. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezen ne múljon. "Boldog születésnapot"...

Vedd úgy hogy ő küldte és jelenleg ugyanabba a státuszban vagy nála mint elötte...

2015. máj. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
senki nem írt itt olyat, hogy azt akarom hogy a szülinapi köszöntés összehozzon minket:DD
2015. máj. 4. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!