Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki egy évvel idősebb nálam. egy iskolai kirándulás keretében ismerkedtünk meg és elég jóba lettünk.Nagyon kedves és aranyos volt nekem.Sőt elég nyitott is mert például egyik nap jégkorcsolyázni mentünk és én tudok csak már elég rég voltam .Természetesen Ő ezt tudta , de direkt a közelembe volt fogta a kezem és próbát "segíteni". Nos miután vége lett ennek a programnak a köszönő viszony megmaradt és mindig aranyosan mosolygát rám. Barátnőim kezdték furcsálni a dolgot. Nem olyan rég egy buliba találkoztunk.Akkor már nagyon jó kedvembe voltam és oda mentem hozzá . Sikeresen beégtem nála ezért az utána következő napokban elkerültem. Mit hozott a sors egy másik iskolai rendezvényen ismét találkoztunk. Ott szóba hozta a bulit ami miatt én kínosan éreztem magam , de csak nevetett és mondta semmi baj. Megint közel kerültünk egymáshoz folyton mellém ült elég közel . Meg is tapizta a combom. Teltek a hetek maradt a köszönő viszony. Aztán a suliban volt diákelnök választás és Ő volt az egyik biztos. Megjegyeztem neki heccből , hogy egyik barátnőm 2szer szavazott erre Ő szinte leordított , hogy tudja nem kell elmondani. Ezután az eset után a köszönő viszony is elmúlt.Mostanában valahogy mindig össze futottam vele és mindig találkozott a tekintetünk. Találkozásunkor mindig nézz , de köszönni nem köszön. Mintha elvárná , hogy én köszönjek. Én meg nem vagyok hajlandó köszöni mert elég büszke lány vagyok. De azzal a nézéssel bűntudatot kelt bennem és azt se szeretném ha bunkónak gondolna mert őszintén szólva kedvelem.Barátnőmtől azt a tanácsot kaptam , hogy mosolyogjak rá . Nem tudom mit tegyek szerintetek ?

Sajnálom a hosszú rizsát , de így teljes a történet ! :DD


2015. máj. 5. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
azt nem értem h miért is akadt ki? :D
2015. máj. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mert megjegyeztem neki , hogy barátnőm kétszer szavazott hol ott mindenki tudja , hogy egyszer lehet :D
2015. máj. 5. 08:10
 3/5 anonim ***** válasza:
De ezen nem kellett volna ennyire kiakadnia...
2015. máj. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát lényegtelen így alakult
2015. máj. 5. 08:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hanyagold, még ha tetszik is. Lehet, hogy túl könnyen összejöttetek és ettől kevésbé vagy izgalmas a számára? Kéne hagynod, hogy egy kicsit küzdjön érted. Ha akar, ha meg nem akar, akkor kár vele foglalkozni, mert csak ki fog használni.
2015. máj. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!